TJ Sokol Opatovice n. L. – 1. NH Brno 11:10 / 7:5 /

obránci – J. Křovák, Jindra Hruška, M. Straník, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, B. Štefanča, V. Bittner, V. Práchenský, M. Bittner

trenér – Libor Bittner

branky Opatovic: Z. Bittner 8x, V. Práchenský 1x, V. Bittner 1x, B. Štefanča 1x

Nedělní utkání odehráli Opatovičtí proti aktuálně druhému týmu 1. ligy bez obránce Jakuba Moravce. Za hosty z Brna mimo jiné nastoupil i nejlepší střelec, Tomáš Ulrych. Brněnští disponují nejlepší obranou v lize a dalo se tedy v utkání očekávat spíše méně branek. Úvod vyšel lépe Opatovickým hráčům, ve třetí minutě zamířil přesně, opět vynikající, Zdeněk Bittner, hosté po chvilce zastřelování odpověděli, ale za delší konec v první půli tahali jednoznačně domácí. Velice dobře hrála Opatovická obrana, důležité zákroky předváděl opakovaně i gólman Vladimír Pospíšil. Poločas 7:5 pro domácí. Začátek druhého dějství začali mnohem lépe hosté, během šesti minut srovnali na 7:7. Opatovičtí ale opět zabrali a ve 42. minutě vedli 10:8. Poté se dlouhé minuty odehrávala taktická bitva, domácí nikam nespěchali, trpělivě si připravovali svoji střeleckou pozici, skvěle i nadále chytal Opatovický gólman. Během patnácti minut padla jediná branky, přesně zamířil Brněnský Ulrych, stav 10:9. Rozhodující branka utkání padla tři minuty před koncem, zlatou ruku měl, kdo jiný, Zdeněk Bittner. I když hosté ještě jednou dokázali snížit, více jim toho Opatovičtí nedovolili a mohli tak slavit důležité vítězství 11:10 a další dva prvoligové body!