TJ Sokol Opatovice n. L. – Sokol Tymákov 15:15 / 8:9 /

Rozhodčí: Jaroslav Bukovský ze Žatce

obránci – J. Křovák, J. Moravec, M. Straník, Jakub Hruška, Jindřich Hruška

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, B. Štefanča, V. Bittner, R. Staněk, M. Bittner

trenér – Libor Bittner

branky Opatovic: Z. Bittner 8x, R. Staněk 3x, V. Bittner 2x, B. Štefanča 1x, V. Práchenský 1x

Nedělní utkání se odehrálo na mokrém terénu, ztěžovalo to především výkon útočných formací. První branku v zápase vstřelil ve třetí minutě Tymákovský Roman Kroft ze strany brankoviště po delším o Domácí vzápětí odpověděli a ve 12. minutě se ujali i vedení 4:3, ale Tymákov opět dlouhým hraním v útoku a několika povedenými rozehrávkami trestných hodů průběžné skóre otočil až na poločasových 8:9. Ve druhé půli se dlouho nemohli Opatovičtí střelecky prosadit, pilně trefovali brankové tyče a hosté udržovali dvoubrankový náskok, 40. minuta 10:12. Opatovické držel ve hře obětavě hrající Zdeněk Bittner, který i přes nevybíravé zákroky obránců nastřílel v zápase 8 branek. Bohužel většina zákroků hodně nečistě hrající Tymákovské obrany na domácí útočníky zůstala bez povšimnutí rozhodčího Bukovského, více karet mohlo utkání jenom prospět. Za hosty byl střelecky při chuti Luboš Kroft, ve druhé půli 4 góly, celkově sedm. Domácím se podařilo vyrovnata následně jít do vedení 14:13 v padesáté minutě / hezká individuální akce Václava Bittnera /. Poslední branky padly cca 5 minut před koncem, začalo se hrát opatrně. Opatovičtí drželi poslední dvě minuty míč, ale gólově se už neprosadili a utkání tak skončilo remízou 15:15.