TJ Stará Ves n. O. – TJ Sokol Opatovice n. L.    12:14 / 6:6 /

rozhodčí: Miroslav Přikryl z Rokytnice u Přerova
obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška, J. Moravec
útočníci – V. Bittner, R. Staněk, V. Práchenský, Z. Bittner, Z. Hruška, M. Bittner
trenér – Libor Bittner, vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: R. Staněk 6x, Z. Bittner 5x, V. Bittner 2x, V. Práchenský 1x

V nedělním utkání nastoupili Opatovičtí, před tradičně velice slušnou návštěvou diváků ze Staré Vsi nad Ondřejnicí, posíleni o obránce J. Moravce. Domácí v sobotu zdolali Čakovice a dva body očekávali i ze zápasu s Opatovicemi.  Prvních patnáct minut se dařilo útočníkům na obou stranách skórovat, průběžný stav 5:5. Poté se oba útoky nadlouho odmlčely a teprve v samotném závěru první půle oba týmy upravili skóre na 6:6.
I ve druhé části hry převažovala výborná hra obranných trojic s gólmany. Za Opatovické střílel důležité branky Roman Staněk. Ve čtyřicáté minutě Opatovičtí vedli 10:9, obrana hostů s gólmanem Pospíšilem nepouštěla domácído gólového zakončení. V 50. minutě hosté drželi vedení 13:11. Dvoubrankový rozdíl ve skóre již vydržel do konce zápasu a Opatovičtí si tak mohli připsat další výhru a důležité dva body.