10.kolo Sokol Svinov - TJ Sokol Opatovice n.L.

DomácíHostéSkóre
Svinov Opatovice 17:18 (9:10)
Plzeň Brno 14:19 (6:11)
Nýřany Krčín 16:12 (9:7)
Studénka Tymákov 20:22 (10:13
Vítkovice Nezvěstice 11:18 (6:10)
Stará Ves Čakovice 23:20 (12:11)

 

Informace o utkání

Sokol Svinov – TJ Sokol Opatovice n. L.    17:18 / 9:10 /

rozhodčí: Petr Šimánek z Nového Města nad Metují
sestava Opatovic:
brankář – V. Pospíšil, J. Hrubý
obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška
útočníci – V. Bittner, R. Staněk, V. Práchenský, Z. Bittner, Z. Hruška, M. Bittner
trenér – Libor Bittner, vedoucí družstva – Miloš Hrubý 
branky Opatovic: Z. Bittner 11x, R. Staněk 5x, V. Bittner 2x

V desátém kole nejvyšší soutěže mužů nastoupili Opatovičtí na hřišti Ostravského Sokola Svinov. Domácí zatím v aktuální sezóně nijak nezáří, především v obraně hodně slevili ze svých výkonů z let minulých, tým tak musí především spoléhat na dva vynikající střelce V. Horáčka s J. Tománkem.
Hosté z Opatovic začali lépe v útoku, obrana se první minuty hledala, po zásahu trenéra a rošádě v obranné trojici došlo k výraznému zlepšení. Celý první poločas se hrál nesmírně vyrovnaný zápas, rozdíl ve skóre byl maximálně jedna branka. Opatovičtí první půli dokázali vyhrát 10:9.
I ve druhé půli se obraz hry nezměnil, hosté většinou vedli o 1-2 branky. Střelecky se dařilo Opatovickému Zdeňku Bittnerovi, který tak potvrdil výrazný vzestup své formy z posledních utkání. Domácí celek bojoval a především díky střelecké pohotovosti svého kapitána V. Horáčka skóre dokázal srovnat. V dramatickém závěru za remízového stavu 17:17 nařídil rozhodčí ze vzdálenosti cca 9 metrů trestný hod pro Opatovické. Už po odehraném čase utkání na sebe vzal odpovědnost Zdeněk Bittner a svůj pokus proměnil! Opatovičtí tak získali své první dva body z venkovního utkání v dosavadním průběhu soutěže.    

Mohlo by vás zajímat: