Sokol Tymákov – TJ Sokol Opatovice n/L    16:12 / 8:7 /

rozhodčí: Tomáš Votava ze Žatce
obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, J. Moravec, Jakub Hruška, P. Živčák
útočníci – V. Bittner, R. Staněk, V. Práchenský, B. Štefanča, Z. Bittner, P. Jančík
trenér – Libor Bittner, vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: Z. Bittner 4x, V. Práchenský 3x, V. Bittner 3x, B. Štefanča 1x, R. Staněk 1x

K úvodnímu utkání nového ročníku 1. ligy mužů zajížděli Opatovičtí na hřiště Sokola Tymákov, který v uplynulé sezóně příjemně překvapil, po zápasech play-off systému se umístil na výborném čtvrtém místě konečné tabulky. Nedělní zápas se odehrál bez deště, nicméně mnoho gólu nepadlo, první půle byla více vyrovnaná, hosté dokázali v poslední minutě skóre srovnat na 7:7, ale Tymákov v posledních vteřinách ještě stihl vstřelit rozdílovou branku. Druhý poločas začal brankami na obou stranách, ale poté nastal dlouhý téměř 15 minutový Opatovický střelecký výpadek, útočníci nebyli schopni překonat vynikajícího brankáře domácích Václava Majera, případně ztráceli míče nepřesnou střelbou. A protože na druhé straně Tymákov dokázal vstřelit důležité branky, rozdíl ve skóre vyšplhal až na konečný stav 16:12 a oba body zůstaly doma.