TJ Plzeň Újezd - TJ Sokol Opatovice nad Labem   27:14 / 13:6 /

rozhodčí: Aleš Liška z Plzně
obránci – P. Živčák, Jakub Hruška, M. Straník,  D. Janura, Jindra Hruška
útočníci – Z. Hruška, V. Práchenský, V. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, M. Bittner
branky Opatovic: V. Bittner 5x, R. Staněk 4x, B. Štefanča 3x, M. Bittner 1x, Z. Hruška 1x

Na hřišti aktuálně vedoucího týmu nejvyšší soutěže sehráli Opatovičtí již 9. kolo 1. ligy mužů. Plzeňští dlouhodobě předvádějí vynikající hru v útoku, kterou dirigují dva zkušení reprezentanti Čech L. Beneda a P. Titl. Opatovičtí museli improvizovat v obraně, kde absentoval J. Křovák, nicméně úvodních cca 13 minut do stavu 5:3 nebyl tento zásah do stabilní sestavy výrazně znát. Bohužel se v těchto minutách utkání k obraně nepřidala i útočná formace, která příliš často vlastními chybami ztrácela míče a dovolila tak domácím zpřesnit svoji hru. Plzeň tak začala utíkat ve skóre až na poločasový stav 13:6 a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto. Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil, v domácí sestavě zahrál výborně mimořádně produktivní P. Sedlák autor 17 branek! Plzeňští tak zaslouženě zvítězili a připsali si do tabulky další dva prvoligové body.