TJ Sokol Opatovice nad Labem – Sokol Dobruška     15:14 / 4:8 /

rozhodčí: Jaroslav Bukovský ze Žatce
obránci – J. Křovák, P. Živčák, J. Hruška, R. Kubelka, D. Janura, V. Hájek
útočníci – Z. Hruška, V. Práchenský, V. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, M. Bittner
branky Opatovic: R. Staněk 7x, V. Bittner 5x, V. Práchenský 3x

Další derby Východočeského regionu a opět před skvělou návštěvou 250 diváků. Hosté v sobotním utkání utrpěli porážku v Plzni a do Opatovic přijeli naplno bodovat. A první poločas tomu nasvědčoval, Dobrušská obrana s brankářem M. Urbanem vymazala Opatovické střelce a jen díky kvalitní hře domácí obrany a hlavně vynikajícího gólmana V. Pospíšila bylo skóre po 30 minutách stále hratelné 4:8. Pokud chtěli domácí myslet na úspěch v utkání, museli radikálně změnit způsob hry především v útočné fázi. Začátek druhé části začal dvěma rychlými brankami kapitána hostů J. Tomáše a stav 5:10 nesignalizoval žádný obrat. Ten nastal po brankovém probuzení útočníků Opatovic, kteří během prvních deseti minut nastříleli více branek než za celý první poločas, 40. minuta stav 9:10. Hosté byli viditelně zaskočeni a v obraně i útoku už nebyli zdaleka tak jistí. Zvláště poté, když ve 45. minutě už svítil na tabuli stav 12:11. Dobruška se velice těžko střelecky prosazovala a když neproměnila ani pokutový hod utrhli se domácí už do dvoubrankového vedení, které v samotném závěru již hosté pouze korigovali na konečných 15:14. V domácím dresu se opět zaskvěli dva hráči, brankář V. Pospíšil a ve druhé půli vynikající R. Staněk.