TJ Sokol Opatovice nad Labem – Sokol Krčín    17:17 / 8:8 /

rozhodčí: Jaroslav Bukovský ze Žatce
obránci – J. Křovák, P. Živčák, J. Hruška, R. Kubelka, D. Janura, V. Hájek
útočníci – Z. Hruška, V. Práchenský, V. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, M. Bittner
branky Opatovic: R. Staněk 7x, V. Bittner 4x, V. Práchenský 4x, B. Štefanča 2x

Regionální derby před výbornou návštěvou 250 diváků se odehrál za ideálního slunečného počasí. Hosté nastoupili v kompletní sestavě včetně útočníka J. Štrofa, domácím chyběl kromě Z. Bittnera i nemocný P. Jančík. Družstvo z Nového Města nad Metují, Sokol Krčín se dlouhá léta prezentuje skvělou obranou, jednou z nejlepších v 1. lize. V letošním ročníku navíc přidávají i produktivní útok a po odehraných šesti kolech tak přijeli v pozici lídra průběžné tabulky nejvyšší soutěže. Začátek utkání byl velice opatrný, své umění předvedli oba brankáři a první branka padla až v páté minutě
a to do Opatovické sítě z ruky O. Václavka. Domácí mladí útočníci se těžko prosazovali na brankovišti, ale svou aktivitou obrátili stav v desáté minutě na 3:2. Na další branky se dlouho čekalo, menší přestřelka nastala okolo dvacáté minuty, stav 5:5. Za domácí několikrát přesně střílel V. Bittner, který také dvě minuty před koncem poločasu srovnal na 8:8. Začátek druhé půle vyšel mnohem lépe zkušeným hostům, ujali se tak vedení v utkání až o dvě branky, 45. minuta stav 12:14. Domácí hnáni skvělým publikem nerezignovali a především zásluhou střelecké pohotovosti R. Staňka a jeho čtyřmi góly v řadě opět skóre vyrovnali až na konečných 17:17. Opatovičtí posledních pět minut neinkasovali branku a v samotném závěru mohli při trestném hodu ze strany brankoviště i pomýšlet na výhru. Krčínský brankář M. Chmelík byl proti a zápas tak skončil spravedlivou dělbou bodů. Z domácího týmu zaslouží pochvalu zmíněný útočník R. Staněk a také gólman V. Pospíšil.