TJ Sokol Opatovice nad Labem – TJ Dioss Nýřany  16:19 / 9:11 /  nedohráno

rozhodčí: Ivo Toman z Plzně
obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, Jakub Hruška, M. Straník, D. Janura
útočníci – Z. Hruška, V. Práchenský, V. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, M. Bittner, P. Jančík
branky Opatovic: V. Bittner 7x, R. Staněk 5x, B. Štefanča 3x, V. Práchenský 1x

Zápas proti týmu Nýřan byl do 10. minuty vyrovnanou partií, stav 3:3. Poté se hosté ujali vedení o dvě branky, které si udržovali prakticky po celý první poločas, do přestávky se oba soupeři rozcházeli za stavu 9:11. V první půli začal rozhodčí Toman velice pozdě trestat kartami nevybíravé zákroky Nýřanských obránců. Vznikly tak zbytečné emoce a diskuze.
Ve druhé části zápasu pokračovali někteří hráči v nastoleném trendu, kterému rozhodčí pouze přihlížel. Poté došlo k napadení domácího obránce Stráníka hostujícím útočníkem Gabrielem, po kterém byl Opatovický hráč odvezen do nemocnice. Útočník Nýřan si vysloužil vyloučení na deset minut a osobní trest. Oslabení lépe zvládli zkušení hosté, kteří dokázali podržet míč a vstřelit i branky. Domácí bojovali a několikrát se dostali na dostřel, průběžný stav ve 40. minutě 13:13, v 45. minutě 14:16. Deset minut před koncem se hosté utrhli do tříbrankového vedení, Opatovičtí ale nerezignovali a dále věřili v obrat.  Bohužel v samotném závěru utkání, cca 3 minuty před koncem došlo k dalšímu nesportovnímu chování, tentokrát Nýřanského obránce Lišky, který v přerušené hře, po vstřelené brance domácích, udeřil pěstí jednoho z Opatovických útočníků. Rozhodčí tento moment prý neviděl a nijak tedy netrestal, což v zápětí nevydržel jeden z domácích diváků, který vběhl do hrací plochy. Následně rozhodčí Toman zápas předčasně ukončil.