Sokol Tymákov - TJ Sokol Opatovice nad Labem   21:14 / 13:5 /

rozhodčí: Aleš Václavík z Jihlavy
obránci – J. Křovák, P. Živčák, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška, D. Janura
útočníci – Z. Hruška, V. Bittner, R. Staněk, V. Práchenský, B. Štefanča, P. Jančík, M. Bittner
branky Opatovic: R. Staněk 6x, V. Bittner 5x, V. Práchenský 3x

Za velice nevlídného studeného a deštivého počasí, které spíše odpovídalo listopadu, nastoupili Opatovičtí na hřišti Západočeského Sokola Tymákov. Domácí postavili nejsilnější sestavu včetně letních posil L. Zimmermanna a Z. Danielky. První branku vstřelil ve třetí minutě Opatovický Václav Bittner, ale domácí vzápětí odpověděli dvěma brankami L. Krofta. Utkání, především v prvním poločasu poznamenalo velké množství technických chyb a ztracených míčů, které byly způsobeny těžkým terénem. Domácí byli jistější při zakončování a postupně se ujali vedení 6:3 v 15. minutě a 7:5 ve 20. minutě. Závěr první půle se hostům nepovedl, nejprve byl velice přísně vyloučen jeden z Opatovických hráčů a poté Tymákov využil přesilovky ke vstřelení, jak se později ukázalo, rozhodujících branek v utkání. Poločasový stav 13:5 mnoho šancí ke zvratu v zápase nedával.
Ve druhé půli se přece jen začal prosazovat brankami i Opatovický útok, během prvních 15 minut se průběžný stav změnil na 17:12 a hostům svitla malá naděje. Ta vzápětí zhasla po dalším karetním mariáši rozhodčího Václavíka, který jinak předváděl po celý zápas velice „chaotický“ výkon. Domácí si již své vítězství pohlídali, své umění předvedl nejlepší střelec utkání Lukáš Zimmermann, autor 13 branek. Na druhé straně zaslouží pochvalu nejlepší muž Opatovické defenzivy Jirka Křovák.