TJ Sokol Opatovice nad Labem – Sokol Svinov   23:23 / 11:11 /

rozhodčí: Jan Adámek z Přeštic
obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, Jakub Hruška, M. Straník, P. Živčák, D. Janura
útočníci – Z. Hruška, V. Práchenský, V. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, M. Bittner, P. Jančík
branky Opatovic: V. Bittner 10x, R. Staněk 6x, B. Štefanča 4x, V. Práchenský 3x

V nedělním utkání Opatovičtí přivítali tým z Ostravy, který přijel v nejsilnější sestavě s cílem odvézt oba body. Lépe začali domácí, kteří se postupně ujali vedení 3:1 v páté a 5:2 v desáté minutě. Opatovickým hrála slušně obrana a gólman V. Pospíšil předvedl několik povedených zákroků. V dalších minutách prvé půle začal Svinov rychle dotahovat průběžné skóre, největší zásluhu na tom měl jejich produktivní kapitán V. Horáček. V Opatovickém dresu se opět nejvíce střelecky dařilo Václavu Bittnerovi. Po skončení první části hry měli hosté výhodu trestného hodu, který proměnil Svinovský J. Tománek a srovnal na poločasový stav 11:11.
Druhý poločas začal brankou hostů, kteří se poprvé v zápase ujali vedení. Domácí ihned srovnali, ale následovala desetiminutová přestřelka, kdy skóre vyšplhalo až na 16:17 ve čtyřicáté minutě. Poté si vybral „oddechový čas“ Opatovický útok a hosté utekli až na 16:19. Domácí povzbuzováni skvělými diváky se nevzdávali. Dvěma krásnými brankami zavelel k obratu Braňo Štefanča, obrana získala několik míčů a v 55. minutě svítil na tabuli stav 21:21.  V hektickém závěru nejprve v poslední minutě přesně zamířil Svinovský J. Tománek, poté na brankovišti na druhé straně vybojovali domácí pokutový hod, ke kterému se postavil nejlepší hráč utkání Václav Bittner. Nechytatelnou střelou rozhodl, vzhledem k průběhu celého utkání, o spravedlivém dělení bodů, konečný výsledek 23:23.