TJ Sokol Opatovice nad Labem – SK Studénka        20:13 / 10:8 /

rozhodčí: Jan Václavek z Náchoda
obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, Jakub Hruška, M. Straník, P. Živčák, D. Janura
útočníci – Z. Hruška, V. Práchenský, V. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, M. Bittner, P. Jančík
branky Opatovic: V. Bittner 9x, B. Štefanča 4x, V. Práchenský 4x, R. Staněk 3x

Ve třetím kole nastoupili Opatovičtí proti týmu, který se po 3-leté odmlce vrátil do nejvyšší soutěže mužů. První branku vstřelil domácí útočník Vojta Práchenský již ve druhé minutě. Poté nastala větší odmlka, útočníci se zastřelovali a dali vyniknout gólmanům na obou stranách. Větší úroda branek přišla až mezi 10-12 minutou, domácí ale stále drželi průběžné vedení v zápase 5:3. V Opatovické brance čaroval gólman Vláďa Pospíšil, opakovaně na něho dokázal vyzrát pouze nejlepší hráč Studénky Pavel Richter. V domácím útoku se rozehrál ke skvělému výkonu Václav Bittner, který svou rychlostí a přesnou střelou dělal největší problémy obraně Studénky. Do poločasové pauzy se oba týmy rozcházely za stavu 10:8, stále nebylo nic rozhodnuto.
Na začátku druhého poločasu se rychle Studénka dostala na dostřel, snížila na 9:10 a utkání se mohlo výrazně zdramatizovat. V těchto momentech utkání ale skvěle pracovala Opatovická trojice obránců, podporována vynikajícím brankářem. Vyrovnání hostům nepovolili, naopak na druhé straně začal opět úřadovat Václav Bittner a v 45. minutě utkání již svítil na tabuli stav 14:9. Závěr utkání probíhal uvolněně, zahráli si hráči z domácí lavičky a skóre postupně vyšplhalo na konečný výsledek 20:13. V domácím dresu zahráli výborně všichni hráči, mimořádně se dařilo V. Pospíšilovi v brance a střelci V. Bittnerovi. Na druhé straně zaslouží pochvalu útočník Studénky P. Richter.