TJ Sokol Opatovice n/L – 1. NH Brno    15:15 / 7:8 /

rozhodčí: Miroslav Přikryl z Rokytnice u Přerova
obránci – Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška, R. Kubelka, D. Janura
útočníci – V. Bittner, R. Staněk, Z. Bittner, P. Jančík, M. Bittner, Z. Hruška
trenér – Libor Bittner, vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: R. Staněk 7x, Z. Bittner 7x, V. Bittner 1x

V nedělním utkání proti úřadujícímu mistru ČR nastoupili Opatovičtí s torzem sobotní sestavy. V obraně chyběli vykartovaní Křovák se Živčákem, v útoku zranění Štefanča a Práchenský.  Zápas začal lépe soupeř z Brna, ale domácí vždy dokázali odpovědět, 5. minuta 2:2, 15. minuta 4:4. V Opatovickém útoku se střelecky chytnul Zdeněk Bittner, který 4 góly v řadě obrátil průběžný stav na 7:5 ve dvacáté minutě. V tomto úseku prvé půle předváděla dobrý výkon i Opatovická obrana s gólmanem Pospíšilem. Následoval oddechový čas Brněnského družstva a obrat do konce poločasu na 7:8. Zápas byl ale stále otevřený. Ve druhé části hry se opět výsledek „tahal“ o jednu branku, ve 40. minutě platil stav 11:11. V této fázi utkání se domácím, po opakovaném nevybíravém zákroku Brněnské obrany, zranil další útočník Václav Bittner. Opatovické družstvo to ale nezlomilo, bojovalo o každý míč a v padesáté minutě již domácí vedli 14:13. Zkušení hosté opět dokázali otočit, ale poslední slovo patřilo Opatovickému Romanu Staněkovi, který minutu před koncem srovnal. Brno šlo do útoku a čekalo na vhodný okamžik v posledních vteřinách, ten přišel v podobě odpískaného trestného hodu ze vzdálenosti sedmi metrů. K hodu se postavil zkušený útočník hostů Marek Novotný, ale po zákroku gólmana Pospíšila, neuspěl a platil tak konečný remízový stav 15:15. Z Opatovického týmu zaslouží pochvalu kromě zmiňovaných střelců Zdeňka Bittnera a Romana Staněka i v neděli výborný obránce Jakub Hruška.