TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Stará Ves n/O    18:23 / 9:10 /

rozhodčí: Jaroslav Bukovský ze Žatce
obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška, P. Živčák, D. Janura
útočníci – V. Bittner, R. Staněk, B. Štefanča, Z. Bittner, P. Jančík, M. Bittner
trenér – Libor Bittner, vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: R. Staněk 8x, V. Bittner 5x, Z. Bittner 3x, B. Štefanča 1x, M. Bittner 1x

Utkání začali lépe hosté, rychle se ujali vedení a v páté minutě platil stav už 1:3. Opatovickým nehrála dobře obranná řada a nezachytal ani gólman Pospíšil. Ve dvanácté minutě za stavu 4:6 domácí trenér provedl první změnu v obraně, ale na předváděné hře to příliš znát nebylo. Hosté tak po celý poločas vedli a teprve v jeho závěru Opatovičtí snížili na nejtěsnější rozdíl, 9:10.
Druhou část hry zavelel k obratu dvěma góly Zdeněk Bittner, stav 11:10. Diváci se těšili na zvrat v utkání, ale ten nepřišel. Následoval 15 minutový úsek hry, ve kterém Opatovičtí skórovali pouze jednou /neproměnili ani pokutový hod / a naopak útočníci ze Staré Vsi se postupně 7x brankově prosadili! Průběžný stav 12:17. Tento výpadek stál domácí celý zápas, protože na probuzení domácích střelců v poslední části hry dokázali téměř vždy odpovědět hosté na druhé straně hřiště. Stará Ves tak bez problémů dovedla zápas k vítězství a zaslouženě si odváží oba ligové body.