TJ Sokol Opatovice nad Labem – TJ Plzeň Újezd    13:28 / 7:13 /

rozhodčí: Petr Šimánek z Nového Města nad Metují
brankář – V. Pospíšil, M. Bittner
obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška, R. Kubelka
útočníci – V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk, B. Štefanča, Z. Bittner, P. Jančík, Z. Hruška
trenér – Libor Bittner, vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: R. Staněk 7x, B. Štefanča 2x, Z. Bittner 1x, V. Práchenský 1x, P. Jančík 1x, V. Bittner 1x

V utkání proti aktuálně nejlepšímu týmu soutěže z Plzně Újezdu Opatovičtí zklamali ve všech řadách. Po celý zápas se nedařilo především útoku, který díky nepřesné střelbě či opakovanými technickými ztrátami míčů působil naprosto neškodně. Na druhé straně domácí obrana bojovala do cca 15 minuty a stavu 3:5. Potom i ona předváděla podprůměrný výkon.  Výborné utkání sehrála útočná Plzeňská formace Beneda – Titl - Sedlák a ve druhé půli i Tříska, kteří divákům nabídli rychlou a především produktivní házenou. V brance hostů dobře zachytal gólman Špaček, kterého Opatovičtí útočníci nedokázali opakovaně překonat a pokud se jim to občas podařilo, orazítkovali většinou jen tyče jeho svatyně. Plzeňští si tak zaslouženě odvezli oba body.