Sokol Svinov Sokol Dobruška 18 : 12 (11:7)
TJ Přeštice TJ DIOSS Nýřany 16 : 21 (6:9)

TJ Sokol Nezvěstice - TJ Sokol Opatovice nad Labem   16:18 / 3:10 /

rozhodčí: Tomáš Votava ze Žatce
obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, Jakub Hruška, M. Stráník, R. Kubelka
útočníci – Z. Hruška, V. Práchenský, V. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, M. Bittner, P. Jančík
branky Opatovic: V. Bittner 9x, B. Štefanča 4x, R. Staněk 4x, V. Práchenský 1x

K dalšímu prvoligovému utkání zajížděli Opatovičtí muži do Západočeských Nezvěstic. Obě družstva vyznávají útočný styl hry a dalo se očekávat hodně branek na obou stranách.
Úvod zápasu byl opatrný na obou stranách, první branku vstřelil až ve čtvrté minutě Opatovický Staněk, kterého vzápětí následoval Václav Bittner. Domácí poprvé skórovali až v minutě osmé. Během prvních minut se několikrát zaskvěl vynikajícími zákroky Opatovický gólman Pospíšil, kterého výborným výkonem podporovala obranná trojice Křovák, Hruška, Stráník. Domácí byli viditelně zaskočeni a začali ztrácet míče nepřipravenou střelbou ze všech pozic, kterou likvidoval ve velké pohodě chytající gólman hostů. V Opatovickém útoku předvedl především Václav Bittner střelecký koncert, během prvního poločasu vsítil šest branek. Do přestávky se tak oba soupeři rozcházeli za jasného stavu 3:10 pro Opatovice.
Do druhé půlky zápasu vlétli domácí, podporováni svými diváky, jako vyměnění. Začali se prosazovat na brankovišti a snižovat průběžný stav. K tomu jim částečně pomohli i Opatovičtí svými chybami a zbytečnými ztrátami míčů. Stav se tak měnil na 7:12 ve 40. minutě, 12:15 v minutě padesáté. Začalo se schylovat k dramatické koncovce utkání. Zvlášť poté, když hosté neproměnili
pokutový hod a na druhé straně unikl do samostatné akce domácí útočník. V rozhodující chvíli se ale opět zaskvěl Opatovický brankář, který střelu vytlačil mimo brankové tyče. V samotném závěru již hosté své vedení pohlídali a odvezli si cenné dva body.