Sokol Dobruška - TJ Sokol Opatovice nad Labem    17:17 / 10:8 /

rozhodčí: Jan Adámek z Přeštic
obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška, P. Živčák, D. Janura
útočníci – V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk, B. Štefanča, Z. Bittner, M. Bittner, M. Staněk
trenér – Libor Bittner, vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: V. Práchenský 5x, Z. Bittner 5x, R. Staněk 4x, B. Štefanča 2x, V. Bittner 1x

Dlouhou venkovní sérii utkání zakončili Opatovičtí na hřišti Sokola Dobrušky v dalším regionálním derby. První branku vstřelili hosté již v první minutě, ale Dobruška vzápětí skóre otočila, pátá minuta 3:2. I v dalších minutách byli domácí lepším týmem, udržovali 2-3 brankový náskok a především dvojice útočníků Černý a Morávek střelecky trápila Opatovickou obranu. Na druhé straně udržoval přijatelný rozdíl ve skóre Roman Staněk a jeho 4 branky v prvé půli. Do přestávky se oba týmy rozcházeli za stavu 10:8.
Ve druhém poločase začala dobře fungovat Opatovická trojice obránců, která dovolila Dobrušce za 10 minut jediný gól, totéž ovšem platilo i na druhé straně, padalo minimum branek. Ve 42. minutě vedla Dobruška 12:9 a zdálo se, že hosté již nebudou mít sílu na obrat. Hosté se ovšem předem nevzdali, v útoku začal střílet důležité branky Vojta Práchenský a také do druhé půle nasazený Zdeněk Bittner. Především jeho pět branek za posledních 15 minut a skvělá hra obrany, ve které vyčníval svým výkonem Jirka Křovák, zařídilo pro Opatovické družstvo srovnání skóre na konečných 17:17. Především za výkon ve druhé půli si bod hosté zasloužili. Utkání přihlížela velice pěkná návštěva diváků, ve které opět nechyběli věrní fanoušci Opatovického družstva.