Sokol Krčín - TJ Sokol Opatovice nad Labem    21:15 / 11:9 /

rozhodčí: Aleš Liška z Plzně
obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška, P. Živčák, D. Janura
útočníci – V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk, B. Štefanča, Z. Bittner, M. Bittner, M. Staněk
trenér – Libor Bittner, vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: V. Práchenský 6x, R. Staněk 4x, V. Bittner 2x, B. Štefanča 1x, Z. Bittner 1x, M. Bittner 1x

V dalším kole nejvyšší soutěže zajížděli Opatovičtí opět na hřiště soupeře, tentokrát do Nového Města nad Metují v regionálním derby proti Sokolu Krčín. Úvod utkání se očekával opatrný, ale opak byl pravdou. Hrála se útočně laděná házená s množstvím branek, během prvních osmi minut skóre vyšplhalo až na průběžných 7:4 pro domácí. Opatovičtí reagovali změnou ve složení obranné trojice a Krčínský brankostroj se na cca 10 minut zastavil, hosté z Opatovic naopak dvakrát přesně mířili a v patnácté minutě tak svítil na tabuli stav 7:6. I v dalších minutách se odehrávala vyrovnaná partie, ve které měli domácí většinou o 1-2 branky navrch. V samotném závěru poločasu Krčín upravil skóre na 11:9.
Ve druhé půli začali mnohem lépe pracovat obě obrany, ta domácí dovolila Opatovickým za prvních třináct minut pouze 1x skórovat, na druhé straně se domácí prosadili 2x. Branky začaly více přibývat až poslední čtvrtině utkání. V 45. minutě platil stav 14:12. V této části hry domácí využívali ke vstřelení branek převážně trestné hody, které rozhodčí Liška opakovaně nařizoval. Na druhé straně se Opatovičtí na každou branku pořádně nadřeli a Krčín tak ve skóre odskočil až na závěrečný stav 21:15, který znamenal, že oba body zůstanou doma.