TJ Dioss Nýřany - TJ Sokol Opatovice nad Labem    22:16 / 12:7 /

rozhodčí: Jan Adámek z Přeštic
obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška, R. Kubelka
útočníci – V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk, B. Štefanča, Z. Bittner, M. Bittner, P. Jančík, M. Staněk
trenér – Libor Bittner, vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: R. Staněk 8x, B. Štefanča 4x, V. Práchenský 2x, Z. Bittner 1x, M. Bittner 1x

V dalším kole nejvyšší soutěže zajížděli Opatovičtí na západ Čech do Nýřan. Z pracovních důvodů se nemohla zápasu zúčastnit trojice hráčů Z. Hruška, P. Živčák a D. Janura. Na domácí straně chyběl obránce Liška, v útoku nastoupil kanonýr Zvěřina.
První branku vstřelili domácí, ale během úvodních deseti minut byli Opatovičtí stále v těsném závěsu, zásluhou aktivní hry B. Štefanči dokázali v 10. minutě i srovnat na 4:4. Poté zaúřadoval domácí útočník Tausche, který třikrát za sebou rozvlnil síť branky hostů.  Domácí tak postupně odskočili ve skóre až na 8:5 v 15. minutě. Stále hratelný průběžný stav 9:7 svítil na světelné tabuli v 25. minutě. Bohužel posledních pět minut se Opatovickému týmu nepovedlo. Několikrát ztratil útok míč ukvapenou střelou nebo technickou ztrátou. Domácí utekli ve skóre na poločasový stav 12:7.
Na začátku druhé půle zavelel ke snížení Opatovický Roman Staněk, během tří minut 3x přesně mířil a opět bylo o co hrát, stav 12:10. Zkušený domácí tým obrat ale nepřipustil, důležité branky začal dávat Zvěřina s Tauschem, kteří udržovali neustále dostatečný náskok pro Nýřany. K vidění byla rychlá házená okořeněná hezkými góly na obou stranách. V posledních minutách došlo již jen ke korekci výsledku na konečných 22:16. V Opatovickém dresu vynikl svým výkonem, kromě nejlepšího střelce Romana Staněka / 8 branek / i obránce Jirka Křovák.
Nesmíme také zapomenout poděkovat i přibližně 30 věrným Opatovickým fanouškům, kteří neváhali jet podpořit svůj tým do 200km vzdálených Nýřan!