Sokol Svinov - TJ Sokol Opatovice nad Labem        20:10 / 10:3 /

rozhodčí: Pavel Paško z Ostravy
obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška, P. Živčák, D. Janura
útočníci – Z. Hruška, V. Práchenský, V. Bittner, B. Štefanča, Z. Bittner, M. Bittner, P. Jančík
trenér – Libor Bittner, vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: V. Práchenský 4x, V. Bittner 3x, Z. Bittner 1x, M. Bittner 1x, P. Jančík 1x

V nedělním utkání rozhodl již první poločas, ve kterém vyhořeli Opatovičtí útočníci na vynikajícím domácím gólmanovi V. Lubojackému. Obrana hostů dokázala odolávat do cca 13. minuty, kdy se Svinovští utrhli ze stavu 3:1 na vícebrankové vedení. A zatím co domácí postupně zvyšovali svůj náskok, na druhé straně Opatovičtí pilně trefovali brankáře Svinova. Druhá půle se odehrávala již pouze z povinnosti, příležitost dostali hráči z lavičky. V domácím dresu se střelecky zaskvěl kapitán týmu V. Horáček /10 branek/. Ostravský Svinov tak zaslouženě získal oba body.