SK Studénka - TJ Sokol Opatovice nad Labem        22:19 / 10:8 /

rozhodčí: Miroslav Přikryl z Rokytnice
obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška, P. Živčák, D. Janura
útočníci – Z. Hruška, V. Práchenský, V. Bittner, B. Štefanča, Z. Bittner, M. Bittner, P. Jančík
trenér – Libor Bittner, vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: V. Práchenský 10x, B. Štefanča 5x, Z. Bittner 3x, V. Bittner 1x

Na víkendový dvojzápas na sever Moravy odjeli Opatovičtí bez útočníka Romana Staněka, naopak poprvé na jaře nastoupil obránce Pavel Živčák. Studénka bojuje o záchranu a oproti podzimu předvádí výrazně lepší házenou, v minulém kole překvapivě snadno porazila Krčínský Sokol. Úvod utkání byl tradičně opatrný, desátá minuta stav 3:3. Poté šli domácí do těsného 1-2 brankového vedení, které udržovali po celý zbytek prvního poločasu. Na začátku druhé půle Opatovičtí brankou Vojty Práchenského stáhli výsledek na 10:9. Vyrovnaný průběh pokračoval až do 42. minuty, kdy za stavu 12:11 došlo ke zranění Opatovického útočníka Václava Bittnera, který tento duel již nedohrál. Doplatil tak na velice tvrdou hru obránců Studénky, které rozhodčí Přikryl pouze přihlížel. I další minuty se odehrávaly podobně, domácí stále vedli, Opatovičtí ztráceli v průběžném skóre 1-2 branky, neproměnili ani dva pokutové hody. Když už dokázali srovnat skóre na 16:16, rozhodčí branku neuznal. V poslední části utkání již obrat Studénka nepřipustila a své vítězství potvrdila na konečných 22:19. V útoku hostů zaslouží největší pochvalu v sobotu deseti brankový střelec Vojta Práchenský.