TJ Sokol Opatovice nad Labem – TJ Sokol Nezvěstice    19:15 / 9:10 /
rozhodčí: Jaroslav Bukovský ze Žatce
obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška, R. Kubelka
útočníci – Z. Hruška, V. Práchenský, V. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, Z. Bittner, M. Bittner, P. Jančík
trenér – Libor Bittner, vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: R. Staněk 7x, V. Práchenský 6x, Z. Bittner 3x, B. Štefanča 2x, V. Bittner 1x

Průběh prvního jarního utkání v domácím prostředí výrazně ovlivnilo nepříznivé počasí, když se potvrdili předpovědi meteorologů a po celý zápas vydatně pršelo. Domácí chtěli potvrdit důležité body z Přeštic, hosté naopak první jarní body potřebovali získat. V domácím dresu nastoupil, po roční pauze způsobené zraněním, alespoň na pár minut, útočník Zdeněk Bittner, opět chyběl z pracovních důvodů obránce Pavel Živčák.  V dresu Nezvěstic nechyběli v útoku dva výborní střelci Marek Nachtman s Karlem Kocem. První branku vstřelil domácí Vojta Práchenský, ale hosté vzápětí reagovali dvěma góly. Navzdory počasí začalo padat poměrně hodně branek, desátá minuta stav 3:4. Zatímco domácí se na každý gól pořádně nadřeli, Nezvěstice se uměly prosadit na brankovišti jednodušeji, především hostující kanonýr Karel Koc chytil střeleckou slinu a jeho 6 branek v první půli bylo v průběžném skóre znát. Na druhé straně držel Opatovické v těsné blízkosti soupeře, v neděli vynikající Roman Staněk /celkem 7 branek/. Domácí zkusili prostřídat obrannou řadu, ale přesto první půle vyzněla lépe pro hosty, 9:10. Na začátku druhé části hry hosté prakticky ihned odskočili na rozdíl dvou branek, na dalších deset minut to ale byly branky poslední, domácím začala pracovat výborně obrana a gólman Pospíšil přidal několik povedených zákroků. Opatovičtí tak skóre postupně otočili, 43. minuta a stav 13:12. Až do padesáté minuty to byla bitva o každý míč,
Nezvěstice se ještě jednou dokázali vzchopit a srovnali skóre v 50. minutě na 15:15. Posledních deset minut už ale jasně dominovali domácí, přispěl k tomu i kanonýr Zdeněk Bittner a jeho krásné branky se střední vzdálenosti. Domácí tak bez problémů navýšili rozdíl ve skóre na konečný stav 19:15. V Opatovickém dresu zaujalo svým výkonem duo Roman Staněk s Vojtou Práchenským, na druhé straně zaslouží pochvalu útočník Karel Koc.