TJ Přeštice – TJ Sokol Opatovice nad Labem    8:11 / 6:6 /

rozhodčí: Jan Malý z Klášterce nad Ohří
obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, D. Janura, Jakub Hruška, R. Kubelka
útočníci – Z. Hruška, V. Práchenský, V. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, M. Bittner, P. Jančík
branky Opatovic: B. Štefanča 7x, V. Bittner 2x, R. Staněk 1x, V. Práchenský 1x

První jarní utkáni sehráli Opatovičtí na hřišti, po podzimu posledního týmu prvoligové tabulky, TJ Přeštice. Zápas ovlivnilo výrazně nepříznivé počasí, mokrý míč společně s kluzkým terénem dělal problémy všem hráčům. Domácí nastoupili bez svého střelce a kapitána Rudolfa Langa, hostům z Opatovic chyběl obránce Pavel Živčák a také stále zraněný kanonýr Zdeněk Bittner.
Od první minuty se odehrával vyrovnaný souboj, ve kterém dominovali brankáři s obrannými řadami. Domácí se ujali vedení, ale Opatovičtí vzápětí skóre srovnali na 2:2 v páté minutě. Poté začali mít mírně navrch hosté, ale jejich vedení bylo vždy maximálně o jednu branku. V Opatovické útočné formaci se mimořádně dařilo zkušenému Braňovi Štefančovi, který svoji aktivitou na brankovišti a technickými střelami opakovaně překonával Přeštického gólmana. Na druhé straně několikrát podržel hosty skvělý brankář Pospíšil. Poločas tak končil na smírném stavu 6:6.
Druhá půle začala velice opatrně z obou stran, dlouho nepadl žádný gól, několikrát došlo k technickým ztrátám či nepřesné střelbě. Opatovičtí se postupně přece jen začali střelecky prosazovat a to opět především neúnavným Štefančou. A protože Přeštickým naopak zamrzla koncovka, nebo jim v cestě stála obětavá obranná řada hostů s gólmanem Pospíšilem, utekli Opatovičtí v posledních pěti minutách ve skóre na konečných 8:11.  Pochvalu za předvedený výkon zaslouží kompletní družstvo, ale jednoznačně nejlepší Opatovičtí hráči byli již zmiňovaní Štafanča s Pospíšilem.