1. NH Brno - TJ Sokol Opatovice nad Labem 24:18 / 12:8 /

rozhodčí: Petr Šimánek z Nového Města nad Metují

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník,  D. Janura, Jakub Hruška, R. Kubelka

útočníci – Z. Hruška, V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk, M. Bittner, B. Štefanča

branky Opatovic: B. Štefanča 8x, R. Staněk 4x, V. Bittner 3x, V. Práchenský 2x, M. Bittner 1x

V nedělním utkání sehráli Opatovičtí utkání s úřadujícím Mistrem ČR z Brna. Za domácí nastoupil i nejlepší střelec Jaroslav Horák. Hosty přijel posílit, v sobotu absentující, Braňo Štefanča. Úvod utkání byl opatrný, první branka padla až ve čtvrté minutě do sítě Brna, domácí zvýšili obrátky a v desáté minutě již vedli 3:2. Hosté se nevzdávali a v 15. minutě srovnali na 5:5. Poté začal úřadovat Brněnský kanonýr Horák, který svou produktivitou navyšoval rozdíl ve skóre. Opatovičtí měli v těchto momentech utkání i trochu smůly, když několikrát orazítkovali tyče branky soupeře a to i v případě nařízeného pokutového hodu.   Poločas tak končí za stavu 12:8. Ve druhé půli domácí potvrdili svou zkušenost, dokázali proměnit většinu svých kombinací v branku. Za hosty držel přijatelný rozdíl ve skóre vynikající Braňo Štefanča, ale ani jeho nejlepší podzimní výkon a nastřílených osm branek na lepší výsledek nestačil. Brno, především zásluhou Jaroslav Horáka /14 branek/ zaslouženě zvítězilo 24:18.