TJ Stará Ves nad Ondřejnicí - TJ Sokol Opatovice nad Labem 25:21 / 12:9 /

rozhodčí: Jaroslav Bukovský ze Žatce

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník,  D. Janura, Jakub Hruška, R. Kubelka

útočníci – Z. Hruška, V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk, M. Bittner

branky Opatovic: R. Staněk 8x, V. Práchenský  7x, V. Bittner 6x

Bez obránce P. Živčáka a útočníka B. Štefanči nastoupili Opatovičtí k dalšímu prvoligovému utkání tentokrát na severu Moravy. Začátek se hostům nepovedl, Stará Ves během tří minut vedla 3:0, teprve poté se střelecky chytli i hosté a rychle vyrovnali na 4:4 v minutě deváté. V další části hry se Opatovičtí ujali vedení, když přesně mířili Vojta Práchenský s Romanem Staňkem a upravili stav na 5:6. Osud utkání se poprvé výrazněji lámal v závěrečných deseti minutách první půle, kdy domácí kanonýr Lukáš Hyneček třemi góly v řadě navýšil skórena 12:9. Ve druhé části hry se hostům rychle povedlo stáhnout výsledek na minimální rozdíl, 35. minuta 13:12, ve 40. minutě svítil na tabuli stav 15:14. Bohužel srovnání nepřišlo, Opatovičtí promarnili i dva nařízené pokutové hody. Hosté svou hru zklidnili a opět ve skóre utekli až na závěrečných 25:21. Pochvalu za předvedený výkon zaslouží domácí střelec Lukáš Hyneček autor 12 branek. V Opatovickém dresu se střelecky zaskvěl ve druhé půli Roman Staněk se šesti brankami / celkově 8