TJ Sokol Opatovice n.L. TJ Přeštice 23:18 (12:10)
TJ Plzeň - Újezd TJ Sokol Nezvěstice 21:14 (9:7)
Sokol Dobruška TJ Stará Ves 15:15 (10:8)
TJ DIOSS Nýřany Sokol Tymákov 16:19 (9:11)

Sokol Opatovice nad Labem    - TJ Přeštice   23:18 / 12:10 /

rozhodčí: Aleš Václavík z Jihlavy
obránci – J. Křovák, P. Živčák, Jindřich Hruška, Jakub Hruška, M. Stráník, D. Janura
útočníci – Z. Hruška, V. Práchenský, V. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, M. Bittner, P. Jančík
branky Opatovic: V. Práchenský 8x, R. Staněk 8x, V. Bittner 5x, B. Štefanča 2x

V prvním utkání nové prvoligové sezóny nastoupili Opatovičtí proti týmu Přeštic, který přijel v kompletní sestavě, včetně posily do obranné řady Ondřeje Šika z Ejpovic. V domácí sestavě chyběl dlouhodobě zraněný kanonýr Zdeněk Bittner, první příležitost v nejvyšší soutěži dostal obránce Martin Stráník.
Lépe začali hosté, když první branku vstřelil Přeštický Hájek. Domácí odpověděli až v sedmé minutě Vojtou Práchenským. Následně se rozpoutala menší přestřelka a v desáté minutě svítil na tabuli stav 3:3. Teprve poté šli domácí poprvé do vedení,které během většiny prvního poločasu bylo maximálně jednobrankové. Opatovičtí se soustředili na bránění nejlepšího střelce Přeštic kapitána Rudolfa Langa, což se jim v celém zápase podařilo, vstřelil pouhé tři branky. V závěru první půle vstřelil hezké branky Opatovický Braňo Štefanča, průběžný stav 12:9. Vzápětí ale snížil z pokutového hodu Přeštický Hájek a upravil na konečný poločasový stav 12:10.
Druhou půli začali domácí velice vlažně, v útoku se během prvních deseti minut prosadil pouze Václav Bittner. Naopak střeleckou slinu chytil Přeštický útočník Kamil Šelep, který během druhého poločasu nastřílel 7 branek, hosté se dokonce ujali nejtěsnějšího vedení. Naštěstí pro domácí se začali stále více prosazovat Vojta Práchenský s Romanem Staňkem. Druhý jmenovaný prakticky rozhodl o osudu utkání mezi 53. a 55. minutou, kdy přesně zamířil třikrát za sebou. V závěru již hosté rezignovali a domácí vítězství podtrhl dvěma brankami Václav Bittner. První dva důležité prvoligové body tak zůstali v Opatovicích.