TJ Sokol Opatovice nad Labem – TJ Příchovice 24:15 / 14:6 /

rozhodčí: Jan Adámek z Přeštic
brankář – Pospíšil, M. Bittner
obránci – Křovák, Živčák, Jindřich Hruška, Kubelka, Janura, Jakub Hruška
útočníci – Z. Hruška, Z. Bittner, V. Bittner, R. Staněk, Práchenský, Jančík, M. Staněk
branky Opatovic: V. Práchenský 8x, R. Staněk 6x, Z. Bittner 5x, V. Bittner 4x, Z. Hruška 1x

Průběh utkání

V nedělním zápase, proti dalšímu týmu z Plzeňska, vyšel domácím skvěle jeho úvod.  Již v desáté minutě za stavu 5:1 byl přinucen Příchovický trenér vzít oddechový čas. Domácí hráli produktivní rychlou házenou, obrana s gólmanem Pospíšilem byla neprostupná a sbírala jeden míč za druhým.

Poločasový stav 14:6 mluvil jednoznačně a dovolil Opatovickým do druhé půle nasadit postupně všechny mladé hráče z lavičky. Vynikající zápas odehráli v domácím útoku Vojta Práchenský s Romanem Staňkem, opakovaně se dokázali individuálně prosadit. Zápas se líbil i početnému domácímu obecenstvu, které se v chladném počasí často zahřálo potleskem.

Zisk víkendových bodů byl důležitý i vzhledem k náročnému programu utkání na hřištích soupeřů, které Opatovický tým čeká v příštích 14 dnech, doma se představí až 24. října proti Ostravskému Svinovu.