TJ Sokol Opatovice nad Labem – TJ Sokol Nezvěstice   26:23 / 13:9 /
rozhodčí: Jiří Maiwaelder z Brna
brankář – Pospíšil, M. Bittner
obránci – Křovák, Živčák, Jindřich Hruška, Kubelka, Jakub Hruška, Janura
útočníci – Z. Hruška, Z. Bittner, V. Bittner, R. Staněk, Práchenský, Jančík, M. Staněk
branky Opatovic: Z. Bittner 12x, R. Staněk 7x, V. Bittner 3x, Z. Hruška 2x, V. Práchenský 2x

Průběh utkání

V sobotním utkání nastoupili Opatovičtí proti týmu z Plzeňska, který byl pro domácí naprosto neznámým soupeřem. Z jeho dosavadních výsledků v 1. lize bylo patrné, že se jedná především o útočně laděný kolektiv. A již úvod utkání naznačil jeho další průběh.

Útočné formace obou týmů se bez problémů prosazovaly a tak v páté minutě platil stav 3:3, obránci s gólmany pouze přihlíželi. V Opatovickém dresu exceloval kanonýr Zdeněk Bittner a na druhé straně se podobně dařilo nejlepšímu z hostů Karlu Kocovi, autorovi celkem 9 branek. Postupem času se přeci jen podařilo získat několik míčů domácí obraně a protože útočníci byli stále při střelecké chuti odskočili Opatovice až na poločasový rozdíl čtyř branek, 13:9.

Ve druhé půli se odehrávala podobná partie, hezké branky utěšeně přibývaly a gólmani se nestačili v obou brankách střídat. Ve střeleckých dostizích se lépe vedlo domácím a v 52. minutě svítil na tabuli stav 24:18. Nezvěstice ale nijak nerezignovaly a sympaticky bojovali do poslední minuty. V závěrečných minutách dokázaly konečné skóre upravit na 26:23.