5. kolo:  Sokol Svinov - TJ Sokol Opatovice n.L.

Domácí
HostéSkóre
TJ DIOSS Nýřany
TJ Avia Čakovice 22:19 (10:9)
TJ S. Nezvěstice TJ Plzeň Újezd 18:23 (12:13)
TJ Přeštice
TJ Příchovice
20:14 (12:8)
Sokol Dobruška

1. NH BRNO 17:18 (8:9)
Sokol Krčín

TJ Stará Ves n/Ondř 15:16 (5:6)
Sokol Svinov

TJ Sokol Opatovice n.L
25:18 (13:9)

Informace o utkání

Sokol Svinov - TJ Sokol Opatovice n.L  25 : 18 (13:9)

rozhodčí: Jiří Cedidlo ze Studénky

sestava Opatovic:
brankář – Pospíšil, M. Bittner
obránci – Křovák, Živčák, J. Hruška, Kubelka
útočníci – Z. Hruška, Z. Bittner, V. Bittner, Staněk, Práchenský

branky Opatovic: Z. Bittner 8x, V. Bittner 4x, Staněk 4x, Práchenský 2x

Průběh utkání

V dalším utkání nastoupili Opatovičtí házenkáři na hřišti aktuálně vedoucího týmu soutěže Ostravského Svinova. Tento tým dosud neztratil jediný bod a těží z ustálené a lety prověřené sestavy.

Úvod zápasu byl z obou stran opatrný, první branku vstřelil ve třetí minutě Opatovický Václav Bittner. Domácí na druhé straně okamžitě reagovali přesnou střelou kapitána Horáčka. Poté se rozvinula menší přestřelka na obou stranách a skóre rázem utěšeně narůstalo, desátá minuta 5:5. V následujících minutách se předvedly v lepším světle obrany a oba brankáři. V přibližně dvacáté minutě svítil na tabuli vyrovnaný stav 7:7. Bohužel posledních deset minut do poločasové pauzy se hostům nepovedlo, pouhé dvě vstřelené branky z velkého množství střel dovolily domácím odskočit na poločasových 13:9 a jak se později ukázalo, byl to náskok rozhodující.

Ve druhé půli domácí nijak nespěchali a bezpečně proměňovali své šance, výborným výkonem se převedl produktivní svinovský útočník Tománek. Na druhé straně hosté ve snaze o rychlé zakončení útočných kombinací až příliš často ztráceli míč nepřesnou střelbou. Posledních 15 minut se již utkání dohrávalo z povinnosti a domácí mohli slavit již páté vítězství v řadě.

Mohlo by vás zajímat:

Přidejte komentář