TJ Sokol Opatovice nad Labem  - TJ Plzeň Újezd 16 : 27 ( 5 : 14)

obránci –
J. Křovák, P. Živčák, Jindřich Hruška, Jakub Hruška, R. Kubelka, D. Janura
útočníci –
Z. Hruška, V. Práchenský, V. Bittner, B. Štefanča, M. Bittner

branky Opatovic: V. Práchenský 5x, B. Štefanča 5x, V. Bittner 3x, P. Jančík 2x, M. Bittner 1x

Proti úřadujícímu Mistru ČR a také vedoucímu celku aktuální tabulky nastoupili Opatovičtí v posledním utkání základní hrací části 1. ligy mužů. Domácí začali utkání velice laxně a v pohodě hrající hosté se rychle ujali vedení, které do konce první půle zvýšili na jasný stav 5:14. Do druhé části hry již domácí vstoupili s mnohem vyšší bojovností a postupně stáhli výsledek na přijatelných 12:18 v 45. minutě. Konec utkání ale opět ovládli zkušení hosté, vynikající výkon předvedl především Pavel Titl, autor 13 branek. Hosté si tak odvezli zasloužené vítězství a potvrdili  své 1. místo v prvoligové tabulce.