TJ Sokol Opatovice nad Labem  - 1. NH Brno  16 : 22 (12 : 12)

J. Křovák, P. Živčák, Jindřich Hruška, Jakub Hruška, R. Kubelka, D. Janura
útočníci –
Z. Hruška, V. Práchenský, V. Bittner, B. Štefanča, M. Bittner

branky Opatovic: V. Práchenský 8x, V. Bittner 6x, B. Štefanča 2x

Na mokrém terénu, ale již bez deště sehráli Opatovičtí další prvoligové utkání, tentokrát v domácím prostředí proti silnému týmu 1. NH Brno. První branku zápasu vstřelil Vojta Práchenský, hosté ale rychle srovnali. Během prvních patnácti minut takto Brněnští vždy odpověděli na přesné zásahy Opatovického družstva, průběžný stav 6:6. Poté předvedl své schopnosti nejproduktivnější hráč hostů Horák, třemi brankami zařídil vedení svého družstva, 7:9 ve dvacáté minutě. Opatovičtí ovšem dál bojovali a především dvojice útočníků V. Práchenský a V. Bittner dělala hostům v obraně největší potíže. Posledně jmenovaný také dokázal srovnat ve 30. minutě poločasový stav na 12:12. Prvních deset minut druhé půle se odehrávalo ve znamení dobrých výkonů obran a brankářů. Padla jediná branka, bohužel do sítě domácích. Zatímco Brněnští střelci se poté opět probudili a začali střílet branky, domácí ztratili střeleckou jistotu z prvé půle. Zkušený tým z Brna již své vedení nepustil a v závěru utkání i rozdíl ve skóre navýšil na konečný výsledek 16:22.