TJ Příchovice - TJ Sokol Opatovice nad Labem  17 : 18 (10 : 11)

rozhodčí: Petr Šimánek z Nového Města nad Metují

J. Křovák, P. Živčák, Jindřich Hruška, Jakub Hruška, R. Kubelka, D. Janura
útočníci –
Z. Hruška, V. Práchenský, V. Bittner, B. Štefanča, M. Bittner

branky Opatovic: V. Práchenský 11x, V. Bittner 5x, B. Štefanča 2x

Úvod nedělního utkání vyšel hostům z Opatovic, v desáté minutě vedli již o dva góly 3:5. Jenže poté si vybrali hostující útočníci oddechový čas, během dalších deseti minut si připsali pouze jednu branku a domácí výsledek otočili na 8:6. Naštěstí začal úřadovat Vojta Práchenský, který pěti brankami v řadě zařídil těsné poločasové vedení 10:11. Druhý poločas patřil hostům, kteří neustále vedli, maximálně ale o dvě branky a Příchovičtí stále cítili svoji šanci na zvrat. Ta přišla 5 minut před koncem, kdy Opatovičtí neproměnili pokutový hod a naopak z protiútoku na druhé straně skóroval domácí střelec Jurina. Poslední minuty byly z obou stran hektické, obě družstva měla své šance, ale ani jedna strana už nebyla schopna vstřelit branku. Opatovičtí si tak odvezli vítězství 17:18 a důležité dva body.