TJ Avia Čakovice TJ Stará Ves n/O 16 : 16 (9 : 10)

TJ Sokol Nezvěstice - TJ Sokol Opatovice nad Labem  30 : 22 ( 15 : 12)

obránci –
J. Křovák, P. Živčák, Jindřich Hruška, Jakub Hruška, R. Kubelka, D. Janura
útočníci –
Z. Hruška, V. Práchenský, V. Bittner, B. Štefanča, M. Bittner, P. Jančík

branky Opatovic: V. Práchenský 11x, B. Štefanča 4x, V. Bittner 3x, P. Jančík 2x, M. Bittner 2x

K dalšímu dvojzápasu přijeli Opatovičtí na Plzeňsko. V sobotu nastoupili proti týmu v Nezvěsticích, kteří nastoupili v kompletní sestavě. Už od první minuty se odehrávala rychlá házená, útoky se přelévaly na obě strany. Až do dvacáté minuty byl minimální rozdíl ve skóre, průběžný stav 7:6. Opatovičtí stačili odpovídat na střelecky disponované útočníky domácích. Poté hosté několika technickými chybami ztratili opakovaně míč a Nezvěstice toho využili k vybudování až pěti brankového vedení, které Opatovice v závěru poločasu korigovali na stále hratelný průběžný stav 15:12. Druhá půle ale vyšla mnohem lépe domácím, střelecky se dařilo dvojici útočníků Koc – Nachtman, která opakovaně překonávala Opatovickou obranu. Na druhé straně předvedl přesnou střelbu Vojta Práchenský, autor 11 branek. Nezvěstice si již své vedení pohlídali a mohli si tak připsat dva prvoligové body.