TJ DIOSS Nýřany - TJ Sokol Opatovice nad Labem  29 : 14 (14 : 8 )

rozhodčí: Jan Adámek z Příchovic
obránci – J. Křovák, P. Živčák, Jindřich Hruška, Jakub Hruška, D. Janura, R. Kubelka
útočníci – Z. Hruška, V. Bittner, V. Práchenský, B. Štefanča, M. Bittner, R. Staněk
branky Opatovic: R. Staněk 5x, V. Práchenský 4x, B. Štefanča 2x, M. Bittner 2x, V. Bittner 1x

Do nedělního utkání vstupovali domácí v roli velkého favorita, který chtěl napravit sobotní překvapivou porážku s Brnem. Během prvních patnácti minut si domácí vypracovali tříbrankový náskok 7:4, který do poločasu navýšili na 14:8. Začátek druhé půle vyšel lépe hostům, když Roman Staněk třikrát přesně zamířil a stáhnul průběžný stav na 15:11 v 35. minutě, ale poté opět dominoval zkušený Nýřanský tým, který bez problému dokráčel k vítězství.