Sokol Krčín TJ Plzeň Újezd 15 : 18 (10 : 7)

TJ Přeštice - TJ Sokol Opatovice nad Labem   19 : 19 (9 : 11)

rozhodčí: Jiří Mainwaelder z Brna
obránci – J. Křovák, P. Živčák, Jindřich Hruška, Jakub Hruška, D. Janura, R. Kubelka
útočníci – Z. Hruška, V. Bittner, V. Práchenský, B. Štefanča, M. Bittner, R. Staněk
branky Opatovic: V. Bittner 8x, B. Štefanča 6x, R. Staněk 3x, V. Práchenský 2x

V hezkém sportovnímu areálu TJ Přeštice sehráli Opatovičtí další prvoligový zápas. A začali dobře. První branka patřila Václavovi Bittnerovi, který přesným zásahem získal i patřičné sebevědomí do dalšího průběhu utkání. Domácí sice kontrovali, ale hosté stále dokázali udržovat vedení, které ve dvacáté minutě vyšplhalo až na rozdíl čtyř branek, 4:8. Velkou zásluhu na příznivém stavu měl také vynikající brankář Pospíšil. V závěru poločasu přesto dokázali domácí stáhnout stav na 9:11, především díky svému nejlepšímu střelci Langovi. Do druhé půle opět lépe vkročili hosté, výborný zápas sehrála Opatovická dvojice útočníků V. Bittner a B. Štefanča se kterou si Přeštická obrana nevěděla rady. Na druhé straně opět udržoval Přeštické ve hře domácí kapitán Lang. Zápas se hrál v odpoledním velice teplém počasí, které rychle bralo síly na obou stranách. Zlom přišel v padesáté minutě, kdy se na dlouhých devět minut odmlčeli Opatovičtí střelci, některé míče ztratili technickými chybami. Přeštice vycítili šanci a stav obrátili na 19:18 v 58. minutě. Dokonce šli i do dalšího útoku, který svou chybou nezakončili. Minutu před koncem tak mohl hezkou brankou Braňo Štefanča výsledek srovnat na konečných 19:19.