TJ Sokol Opatovice nad Labem – TJ Stará Ves nad Ondřejnicí    17:20 / 9:10 /

rozhodčí: Tomáš Votava ze Žatce
obránci – J. Křovák, P. Živčák, Jindřich Hruška, Jakub Hruška, D. Janura, R. Kubelka
útočníci – Z. Hruška, V. Bittner, V. Práchenský, B. Štefanča, M. Bittner, R. Staněk, P. Jančík
branky Opatovic: V. Práchenský 6x, V. Bittner 4x, R. Staněk 3x, Z. Hruška 2x, B. Štefanča 2x

Před začátkem utkání předal starosta obce Opatovice nad Labem ing. Kohout rekonstruované hřiště s umělým EPDM povrchem do užívání házenkářům TJ Sokol.

Do zápasu za Opatovice nastoupil po devíti měsíční pauze způsobené zraněním útočník Braňo Štefanča a také v prvním kole absentující Roman Staněk. Oba tak mohli podpořit útočné snažení domácích. Úvod ale vyšel lépe hostům, kteří po deseti minutách vedli 3:1, domácí se probudili až v dalších minutách, kdy hezkými kombinacemi začali opakovaně překonávat obranu Staré Vsi. Do poločasové přestávky se soupeři rozcházeli za stavu 9:10. Na začátku druhého poločasu vstřelil branku domácí kapitán Zdeněk Hruška a srovnal stav. Od této chvíle se průběžné vedení začalo přelévat z jedné na druhou stranu. Byli k vidění rychlé kombinace i krásné branky na obou stranách. V padesáté minutě přesně zamířil Opatovický Štefanča a opět posunul domácí do vedení, 17:16. Bohužel v posledních deseti minutách se produktivita Opatovických zasekla, několikrát přišli technickou chybou o míč a tyto momenty dokázala Stará Ves využít a utkání zvrátit ve svůj prospěch. V samotném závěru, kdy domácí již hráli vabank, své vítězství hosté potvrdili na konečných 17:20.