Sokol Krčín TJ Sokol Opatovice 15 : 11 ( 8 : 6)
TJ Avia Čakovice TJ Příchovice 20 :15 ( 10 : 9)
TJ Plzeň Újezd TJ Přeštice 23 : 15 (13 : 8)
TJ DIOSS Nýřany TJ Sokol Nezvěstice 25 : 20 ( 14 : 7)
TJ Stará Ves n/O 1.NH Brno 17 : 16 (10 : 11)
Sokol Svinov Sokol Dobruška 17 : 19 ( 9 : 9 )

Sokol Krčín - TJ Sokol Opatovice nad Labem   15:11 / 8:6 /

rozhodčí: Jiří Havlík z Rokytnice u Přerova
obránci – J. Křovák, P. Živčák, Jindřich Hruška, Jakub Hruška, D. Janura
útočníci – Z. Hruška, V. Bittner, V. Práchenský, P. Jančík, M. Staněk
branky Opatovic: V. Bittner 5x, V. Práchenský 5x, Z. Hruška 1x

Do prvního utkání jarní části soutěže vstoupili Opatovičtí bez zraněného Zdeňka Bittnera, Romana Staněka a také Branislava Štefanči, který se ale již zapojil do tréninku. I přes výrazné oslabení v útoku byli Opatovičtí v prvním poločasu zkušenému týmu Krčína zdatným soupeřem. Po patnácti minutách, za stavu 3:5, byl nucen domácí trenér využít oddechového času a zformovat útočnou formaci, která již deset minut nebyla schopna překonat soustředěnou obranu Opatovic. Nastoupil nejzkušenější domácí útočník Kamil Zimla a přinesl potřebný klid v proměňování šancí. V závěru první části hry dokázali Krčínští obrátit průběžný výsledek na 8:6.
Začátek druhé půle patřil domácím, třemi rychlými góly prakticky rozhodli o osudu utkání. Za hosty snižoval pouze Vašek Bittner, ke konci utkání se také prosadil Vojta Práchenský. Domácí tým si již výsledek pohlídal a mohl si tak připsat dva ligové body.