TJ Avia Čakovice - TJ Sokol Opatovice nad Labem   17:18 / 6:9 /
obránci – J. Křovák, P. Živčák, Jindřich Hruška, R. Kubelka, Jakub Hruška, D. Janura
útočníci – Z. Hruška, Z. Bittner, V. Bittner, R. Staněk, V. Práchenský, P. Jančík
branky Opatovic: Z. Bittner 11x, V. Práchenský 3x, Z. Hruška 2x, V. Bittner 2x

Průběh utkání

V sobotním zápase v Čakovicích se první prosadili hosté z Opatovic. Rychlou úvodní branku vstřelil Vojta Práchenský. Domácí okamžitě odpověděli přesnou střelou Zimmermanna, ale na téměř deset minut to byly branky poslední. Na obou stranách hrály dobře obrany a gólmani pochytali veškeré pokusy útočníků. Počáteční oťukávání skončilo v minutě desáté, kdy se gólově předvedli postupně všichni útočníci hostů. Na druhé straně byl stále jediný kanonýr Lukáš Zimmermann, jeho pět branek v prvním poločase drželo domácí ve hře. Poločas 6:9 pro Opatovice.

Druhá půle začala opět opatrně, moc branek nepadalo, až do 45. minuty drželi Opatovičtí nadějné čtyřbrankové vedení 9:13. Poté přeci jen obě obrany povolily tlaku útočných formací a začala gólová přestřelka. V ní začali tahat za delší konec hráči Čakovic, kteří využili i několika technických chyb hostů. Domácí srovnali skóre v 55. minutě na 15:15. Posledních pět minut byl taktickým soubojem, kdo udělá rozhodující chybu, respektive vstřelí vítěznou branku. Minutu před koncem drželi Čakovice míč, ale ukvapenou střelou o něho přišly. Následoval poslední útok hostů, kteří vyčkali na správný okamžik, aby pár sekund před koncem řádné hrací doby, svoji typickou střelou z úhlu skóroval Opatovický kapitán Zdeněk Hruška a zajistil tak import dvou bodů do Opatovic nad Labem.