soubor ke stažení

ROZLOSOVÁNÍ LIGOVÝCH A OBLASTNÍCH SOUTĚŽÍ V NÁRODNÍ HÁZENÉ  2018/2019

JARO 2019 – TJ SOKOL OPATOVICE NAD LABEM

7. 4. 2019 neděle

11,00   muži 1. liga      Čakovice – Opatovice

13. 4. 2019 sobota

09,00   starší žáci       Opatovice – Lázně Bělohrad

10,15   starší žákyně  Opatovice – Lázně Bělohrad

11,30   muži                Opatovice „B“ – Lázně Bělohrad

12,45   mladší žáci      Opatovice – Lázně Bělohrad

14. 4. 2019 neděle

10,30   muži 1. liga     Opatovice „A“ – Žatec

14,15    starší žákyně    Hlinsko – Opatovice

15,30    ženy 2. liga      Hlinsko – Opatovice

27. 4. 2019 sobota

08,00   mladší žactvo   Přípravný turnaj v Krčíně

09,00   dorostenci        Dobruška – Opatovice

16,00   muži 1. liga     Opatovice „A“ – Rokytnice

28. 4. 2019 neděle

08,00   starší žákyně    Krčín „B“ – Opatovice

11,00   muži 1. liga      Krčín „A“ – Opatovice „A“

12,30   starší žáci         Krčín – Opatovice

13,45   dorostenci        Krčín – Opatovice

15,15   muži                Krčín „B“ – Opatovice „B“

14,30   ženy 2. liga      Opatovice – Pustějov

4. 5. 2019 sobota

08,00   žactvo + dorost  Superpohár mládeže / turnaje oblastních výběrů

5. 5. 2019 neděle

09,30   muži + ženy    Čechy – Morava 2019 Studénka

11. 5. 2019 sobota

08,00   mladší žáci      Podhorní Újezd – Opatovice

09,00   starší žáci         Podhorní Újezd – Opatovice

16,00   muži 1. liga      Nýřany – Opatovice „A“

12. 5. 2019 neděle

10,00   ženy 2. liga      Náchod – Opatovice

11,30   muži 1. liga      Přeštice – Opatovice „A“

18. 5. 2019 sobota

09,00   dorostenci       Opatovice – Krčín

10,15   starší žákyně  Opatovice – Krčín „A“

11,30   mladší žáci      Opatovice – Krčín

13,00   ženy 2. liga      Opatovice – Svinov

19. 5. 2019 neděle

10,30   muži 1. liga     Opatovice „A“ – Studénka

25. 5. 2019 sobota

08,00   starší žáci       Opatovice – Dobruška

09,10   mladší žáci      Opatovice – Dobruška

10,15   dorostenci       Opatovice – Dobruška

11,30   starší žákyně  Opatovice – Dobruška

12,45   muži                Opatovice „B“ – Dobruška „B“

16,00   muži 1. liga      Tymákov – Opatovice „A“

26. 5. 2019 neděle

11,00   muži 1. liga      Nezvěstice – Opatovice „A“

11,30   ženy 2. liga      Opatovice – Studénka

1. 6. 2019 sobota

11,00   ženy 2. liga      Studénka – Opatovice

16,00   muži                Podhorní Újezd – Opatovice „B“

2. 6. 2019 neděle

11,00   ženy 2. liga      Pustějov – Opatovice

8. 6. 2019 sobota

10,00   ženy 2. liga      Opatovice – Hlinsko

14,00   děti                  Dětský den v areálu TJ Sokol

9. 6. 2019 neděle

15,00   ženy 2. liga      Opatovice – Náchod

16. 6. 2019 neděle

13,30   ženy 2. liga      Svinov - Opatovice