Rozlosování ligových  soutěží v Národní házené 2014/2015 – jaro 2015

Ke stažení zde

11. 4. 2015 sobota 1039 9:00 mladší žáci Podhorní Újezd - Opatovice
426 9:00 mladší žákyně Dobruška - Opatovice
622 10:10 dorostenky Dobruška - Opatovice
12. 4. 2015 neděle 932 9:00 ženy 2. liga Opatovice - Draken Brno
78 10:30 muži 1. liga Opatovice „A“ - Studénka
18. 4. 2015 sobota 436 9:00 mladší žákyně Dobruška - Opatovice
632 10:10 dorostenky Dobruška - Opatovice
84 14:00 muži 1. liga Nezvěstice - Opatovice „A“
19. 4. 2015 neděle 89 8:30 muži 1. liga Tymákov - Opatovice „A“
936 10:00 ženy 2. liga Náchod - Opatovice
25. 4. 2015 sobota 427 8:30 mladší žákyně Krčín „A“ - Opatovice
627 9:40 dorostenky Krčín „A“ - Opatovice
439 11:00 mladší žákyně Krčín „B“ - Opatovice
639 12:10 dorostenky Krčín „B“ - Opatovice
1040 11:00 mladší žáci Dobruška - Opatovice
317 12:10 muži Dobruška „B“ - Opatovice „B“
1114 13:30 starší žáci Dobruška - Opatovice
26. 4. 2015 neděle 937 9:30 ženy 2. liga Opatovice - Modřany
94 11:00 muži 1. liga Opatovice „A“ - 1. NH Brno
2. 5. 2015 sobota 1045 8:30 mladší žáci Opatovice - Krčín
319 9:30 muži Opatovice „B“ - Krčín „B“
1118 10:45 starší žáci Opatovice - Krčín
636 11:00 dorostenky Hlinsko - Opatovice
9:00 minižáci turnaj přípravek v Podhorním Újezdu
3. 5. 2015 neděle 101 10:30 muži 1. liga Opatovice „A“ - Draken Brno
1054 12:00 mladší žáci Opatovice - Podhorní Újezd
9. 5. 2015 sobota 9:00 minižáci turnaj přípravek v Krčíně
10. 5. 2015 neděle 1050 8:30 mladší žáci Lázně Bělohrad - Opatovice
422 9:30 mladší žákyně Lázně Bělohrad - Opatovice
1115 10:30 starší žáci Lázně Bělohrad - Opatovice
321 11:30 muži Lázně Bělohrad - Opatovice „B“
16. 5. 2015 sobota 637 8:15 dorostenky Opatovice - Krčín „A“
437 9:30 mladší žákyně Opatovice - Krčín „A“
629 10:30 dorostenky Opatovice - Krčín „B“
429 11:50 mladší žákyně Opatovice - Krčín „B“
106 15:30 muži 1. liga Podlázky - Opatovice „A“
17. 5. 2015 neděle 112 11:00 muži 1. liga Plzeň Újezd - Opatovice „A“
944 13:30 ženy 2. liga Svinov - Opatovice
23. 5. 2015 sobota 1032 10:00 mladší žáci Červený Kostelec - Opatovice
957 16:00 ženy 2. liga Vracov - Opatovice
24. 5. 2015 neděle 947 11:00 ženy 2. liga Draken Brno - Opatovice
120 11:00 muži 1. liga Krčín „A“ - Opatovice „A“
1060 12:30 mladší žáci Krčín - Opatovice
313 13:30 muži Krčín „B“ - Opatovice „B“
1123 14:45 starší žáci Krčín - Opatovice
30. 5. 2015 sobota 1055 9:00 mladší žáci Dobruška - Opatovice
1120 10:10 starší žáci Dobruška - Opatovice
122 16:00 muži 1. liga Opatovice „A“ - Nýřany
31. 5. 2015 neděle 951 9:30 ženy 2. liga Opatovice - Náchod
127 11:00 muži 1. liga Opatovice „A“ - Přeštice
6. 6. 2015 sobota 1035 8:30 mladší žáci Opatovice - Lázně Bělohrad
432 9:35 mladší žákyně Opatovice - Lázně Bělohrad
1121 10:40 starší žáci Opatovice - Lázně Bělohrad
315 11:45 muži Opatovice „B“ - Lázně Bělohrad
626 12:55 dorostenky Opatovice - Hlinsko
942 16:00 ženy 2. liga Opatovice - Vracov
7. 6. 2015 neděle 1047 9:00 mladší žáci Opatovice - Červený Kostelec
952 11:00 ženy 2. liga Modřany - Opatovice
13. 6. 2015 sobota 323 9:00 muži Dobruška „B“ - Opatovice „B“
14. 6. 2015 neděle 9:00 minižáci turnaj přípravek v Opatovicích
21. 6. 2015 neděle 959 12:00 ženy 2. liga Opatovice - Svinov