Rozlosování ligových a oblastních soutěží v Národní házené 2013/2014 – jaro 2014

Stáhněte si rozlosování do svého počítače

12. 4. 2014 sobota

09:00 mladší žáci Lázně Bělohrad – Opatovice

10:05 mladší žákyně Lázně Bělohrad – Opatovice

11:10 muži Lázně Bělohrad – Opatovice „B“

 

13. 4. 2014 neděle

09:00 přípravky turnaj minižactva v Opatovicích nad Labem

14:00 muži 1. liga Nezvěstice – Opatovice

19. 4. 2014 sobota

09:00 starší žákyně Opatovice – Dobruška

10:10 mladší žákyně Opatovice – Dobruška

11:15 dorostenky Opatovice – Dobruška

13:00 mladší žáci Opatovice – Dobruška

14:10 muži Opatovice „B“ – Dobruška „B“

15:30 starší žáci Opatovice – Dobruška

 

20. 4. 2014 neděle

10:30 muži 1. liga Opatovice „A“ – Plzeň Újezd „A“

 

26. 4. 2014 sobota

09:00 starší žákyně Krčín „A“ – Opatovice

10:05 mladší žákyně Krčín „A“ – Opatovice

11:15 dorostenky Krčín „B“ – Opatovice

12:30 starší žákyně Krčín „B“ – Opatovice

13:35 mladší žákyně Krčín „B“ – Opatovice

27. 4. 2014 neděle

10:30 muži 1. liga Opatovice „A“ – 1. NH Brno

12:30 starší žáci vložený turnaj v Opatovicích nad Labem

 

3. 5. 2014 sobota

09:00 starší žákyně Opatovice – Krčín „A“

10:05 mladší žákyně Opatovice – Krčín „A“

11:10 dorostenky Opatovice – Krčín „A“

12:25 starší žákyně Opatovice – Krčín „B“

13:30 mladší žákyně Opatovice – Krčín „B“

14:35 dorostenky Opatovice – Krčín „B“

4. 5. 2014 neděle

09:00 mladší žáci Opatovice – Krčín

10:30 muži 1. liga Opatovice „A“ – Krčín „A“

12:00 starší žáci Opatovice – Krčín

13:10 muži Opatovice „B“ – Krčín „B“

8. 5. 2014 čtvrtek

09:00 přípravky turnaj minižactva v Podhorním Újezdu

 

10. 5. 2014 sobota

09:00 dorostenky Opatovice – Hlinsko

10:15 starší žákyně Opatovice – Hlinsko

11:30 ženy Opatovice – Hlinsko

11. 5. 2014 neděle

10:30 muži 1. liga Nýřany – Opatovice „A“

 

17. 5. 2014 sobota

09:30 mladší žáci vložený turnaj v Krčíně

18. 5. 2014 neděle

10:00 ženy Červený Kostelec – Opatovice

10:30 muži 1. liga Opatovice „A“ - Přeštice

 

24. 5. 2014 sobota

10:40 dorostenky Dobruška – Opatovice

11:55 mladší žákyně Dobruška – Opatovice

13:05 ženy Dobruška „B“ – Opatovice

14:20 starší žákyně Dobruška – Opatovice

16:00 muži 1. liga Opatovice „A“ - Rokytnice

25. 5. 2014 neděle

09:00 starší žákyně Hlinsko – Opatovice

10:05 dorostenky Hlinsko – Opatovice

10:30 muži 1. liga Opatovice „A“ – Studénka

31. 5. 2014 sobota

09:00 starší žáci Dobruška – Opatovice

10:05 muži Dobruška „B“ – Opatovice „B“

11:20 mladší žáci Dobruška – Opatovice

1. 6. 2014 neděle

09:00 přípravky turnaj minižactva v Dobrušce

 

7. 6. 2014 sobota

09:00 mladší žáci Krčín – Opatovice

10:15 muži Krčín „B“ – Opatovice „B“

11:30 starší žáci Krčín – Opatovice

12:45 dorostenky Krčín „A“ – Opatovice

14:00 ženy Krčín “B“ – Opatovice

8. 6. 2014 neděle

08:30 muži Opatovice „B“ – Lázně Bělohrad

09:45 mladší žáci Opatovice – Lázně Bělohrad

10:50 mladší žákyně Opatovice – Lázně Bělohrad

10:00 ženy Náchod – Opatovice

16:00 muži 1. liga Tymákov – Opatovice „A“

 

14. 6. 2014 sobota

09:00 přípravky turnaj minižactva v Krčíně

16:30 muži 1. liga Stará Ves n. O. – Opatovice „A“

 

15. 6. 2014 neděle

11:30 muži 1. liga Ostrava Svinov – Opatovice „A“

 

29. 6. 2014 neděle

09:30 ženy ČECHY – MORAVA v Opatovicích nad Labem

11:15 muži ČECHY – MORAVA v Opatovicích nad Labem