Rozlosování ligových a oblastních soutěží v Národní házené 2012/2013 – jaro 2013

Stáhněte si rozlosování do svého počítače

ROZLOSOVÁNÍ LIGOVÝCH A OBLASTNÍCH SOUTĚŽÍ V NÁRODNÍ HÁZENÉ  2012/2013
JARO 2013 – TJ SOKOL OPATOVICE NAD LABEM
06.04.2013 - sobota
I.liga muži 16:00 TJ Plzeň Újezd - TJ Sokol Opatovice n.L.
07.04.2013 - neděle
Muži 9:00 TJ S. Opatovice n. L. B - Sokol Dobruška B
I.liga muži 10:30 TJ Sokol Opatovice n.L. - Sokol Tymákov
13.04.2013 - sobota
Mladší žáci 9:00 Vložený turnaj v Opatovicích n.L.
Starší žákyně 8:00 Sokol Dobruška - TJ S. Opatovice n. L.
Mladší žákyně 9:10 Sokol Dobruška - TJ S. Opatovice n. L.
Dorostenky 10:20 Sokol Dobruška - TJ S. Opatovice n. L.
Ženy 11:40 Sokol Dobruška B - TJ S. Opatovice n. L.
14.04.2013 - neděle
I.liga muži 14:00 TJ Sokol Nezvěstice - TJ Sokol Opatovice n.L.
20.04.2013 - sobota
Starší žákyně 9:00 Sokol Krčín B - TJ Sokol Opatovice n.L.
Dorostenky 10:05 Sokol Krčín B - TJ Sokol Opatovice n.L.
Starší žáci 12:00 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín
Muži 13:10 TJ S. Opatovice n. L. B - Sokol Krčín B
Mladší žáci 14:30 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín
I.liga muži 16:00 TJ Sokol Opatovice n.L. - Sokol Krčín
21.4.2013 - neděle
I.liga muži 10:30 TJ Sokol Opatovice n.L. - 1.NH Brno
27.04.2013 - sobota
Mladší žáci 8:00 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Dobruška
Starší žáci 9:10 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Dobruška
Starší žákyně 14:00 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín A
Dorostenky 15:15 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín B
Muži 9:00 TJ S. Podhorní Újezd B - TJ Sokol Opatovice n.L.
28.04.2013 - neděle
Starší žákyně 8:00 TJ S. Opatovice n. L. - HK Hlinsko v Čechách
Dorostenky 9:10 TJ S. Opatovice n. L. - HK Hlinsko v Čechách
I.liga muži 16:00 TJ Sokol Opatovice n.L. - TJ DIOSS Nýřany
01.05.2013 - středa
Mladší žáci 9:00 Vložený turnal v Dobrušce
Přípravka 9:00 Turnaj minižactva v Dobrušce
04.05.2013 - sobota
Muži 9:00 TJ S. Opatovice n. L. B - TJ S. Podhorní Újezd B
I.liga muži 16:00 SSK Vítkovice - TJ Sokol Opatovice n.L.
05.05.2013 - neděle
Starší žáci 9:00 TJ Červený Kostelec - TJ Sokol Opatovice n.L.
Ženy 10:15 TJ Červený Kostelec - TJ Sokol Opatovice n.L.
I.liga muži 11:00 SK Studénka - TJ Sokol Opatovice n.L.
08.05.2013 - středa
Mlaší žáci 9:00 Vložený turnaj v Krčíně
11.05.2013 - sobota
Mladší žákyně 8:30 Sokol Krčín A - TJ Sokol Opatovice n.L.
Dorostenky 9:35 Sokol Krčín A - TJ Sokol Opatovice n.L.
Mladší žákyně 10:50 Sokol Krčín B - TJ Sokol Opatovice n.L.
Starší žákyně 12:00 Sokol Krčín A - TJ Sokol Opatovice n.L.
12.05.2013 - neděle
Dorostenky 8:30 HK Hlinsko v Čechách - TJ Sokol Opatovice n.L.
Starší žákyně 9:50 HK Hlinsko v Čechách - TJ Sokol Opatovice n.L.
Ženy 11:00 HK Hlinsko v Čechách B - TJ Sokol Opatovice n.L.
I.liga muži 16:00 TJ Avia Čakovice - TJ Sokol Opatovice n.L.
18.05.2013 - sobota
Mladší žáci 9:00 Sokol Krčín - TJ Sokol Opatovice n.L.
Muži 10:15 Sokol Krčín B - TJ Sokol Opatovice n.L.
Starší žáci 11:30 Sokol Krčín - TJ Sokol Opatovice n.L.
Starší žákyně 8:00 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín B
Ženy 9:05 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín B
Mladší žákyně 10:20 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín A
Dorostenky 11:25 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín A
Mladší žákyně 12:30 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Krčín B
I.liga muži 16:00 TJ Sokol Opatovice n.L. - Sokol Svinov
19.05.2013 - neděle
Starší žáci 9:30 TJ S. Opatovice n. L. - TJ Červený Kostelec
I.liga muži 11:00 TJ Sokol Opatovice n.L. - TJ Sokol Stará Ves
25.05.2013 - sobota
Mladší žáci 8:00 Sokol Dobruška - TJ Sokol Opatovice n.L.
Starší žáci 9:05 Sokol Dobruška - TJ Sokol Opatovice n.L.
Muži 10:15 Sokol Dobruška B - TJ Sokol Opatovice n.L.
Starší žákyně 8:00 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Dobruška
Mladší žákyně 9:10 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Dobruška
Dorostenky 10:15 TJ S. Opatovice n. L. - Sokol Dobruška
02.06.2013 - neděle
Ženy 10:00 TJ S. Opatovice n. L. - SK Rubena Náchod