Stáhnout

ROZLOSOVÁNÍ LIGOVÝCH A OBLASTNÍCH SOUTĚŽÍ V NÁRODNÍ HÁZENÉ 2021/2022

JARO 2022 – TJ SOKOL OPATOVICE NAD LABEM

 

3. 4. 2022 neděle

10,30 muži 1. liga Opatovice – Studénka

9. 4. 2022 sobota

08,30 starší žáci Dobruška – Opatovice

16,00 muži 1. liga Příchovice – Opatovice

10. 4. 2022 neděle

10,30 dorostenky Hlinsko – Opatovice

11,55 muži 1. liga Přeštice – Opatovice

15. 4. 2022 pátek

10,30 muži 1. liga Rokytnice – Opatovice

16. 4. 2022 sobota

10,00 dorostenci Podhorní Újezd ​​​​​​– Dobruška

23. 4. 2022 sobota

09,30 starší žákyně Podhorní Újezd ​​​​– Krčín „A“

11,00 starší žákyně Podhorní Újezd ​​– Krčín „B“

24. 4. 2022 neděle

08,30 mladší žákyně Opatovice – Krčín „A“

09,35 starší žáci Opatovice – Krčín

10,45 mladší žákyně Opatovice – Krčín „B“

10,00 dorostenky Dobruška „B“ - Opatovice

12,30 muži 1. liga Opatovice – Krčín

30. 4. 2022 sobota

08,30 mladší žáci turnaje v Krčíně

16,00 muži 1. liga Opatovice – Nezvěstice

1. 5. 2022 neděle

09,00 starší žáci Opatovice – Krčín

10,30 muži 1. liga Opatovice – Nýřany

7. 5. 2022 sobota

08,45 starší žáci Krčín – Opatovice

8. 5. 2022 neděle 10,30 ženy, muži Čechy – Morava 2022 ve Studénce

09,00 mladší žákyně Lázně Bělohrad „A“ - Opatovice

10,30 mladší žákyně Lázně Bělohrad „B“ - Opatovice

14. 5. 2022 sobota

08,30 mladší žáci turnaje v Dobrušce

10,00 dorostenci Podhorní Újezd ​​- Krčín

14,00 dorostenky Krčín – Opatovice

15. 5. 2022 neděle

08,15 starší žáci Opatovice – Dobruška

14,30 muži 1. liga Podlázky – Opatovice

21. 5. 2022 sobota

10,00 starší žákyně Dobruška – Podhorní Újezd

11,15 mladší žákyně Dobruška – Opatovice

16,00 muži 1. liga Opatovice – Tymákov

22. 5. 2022 neděle

10,30 muži 1. liga Opatovice – Čakovice

10,30 dorostenci Krčín – Podhorní Újezd

28. 5. 2022 sobota

09,00 starší žáci Dobruška – Opatovice

09,00 starší žákyně Podhorní Újezd ​​– Hlinsko

11,30 mladší žákyně Opatovice – Hlinsko

13,00 mladší žákyně Hlinsko – Opatovice hráno v Opatovicích

4. 6. 2022 sobota

08,30 mladší žáci turnaje v Opatovicích

10,00 dorostenky Opatovice – Dobruška „A“

10,00 dorostenci Dobruška – Podhorní Újezd

5. 6. 2022 neděle

14,00 Dětský den sportovní areál TJ Sokol