15 14:00 Nezvěstice - Opatovice 19:13 10:8
19 08:00 Dobruška - Nezvěstice 10:19 6:8
20 09:00 Brno - Stará Ves 10:11 5:4
21 10:00 Litvínov - Svinov 10.15 3:8

Aktuality

Pátek 17. 6. 2016

8:07 - Při slavnostním zahájení se spustil déšť, který dosud trápí účastníky turnaje.

8:26 - Začal druhý poločas prvního utkání a přestalo pršet :)

8:47 - Skončil úvodní zápas turnaje Stará Ves - Nezvěstice 10:14 (6:9), rozhodčí Martin Leugner.
Bojovné utkání ve kterém Nezvěstice vedli v průběhu celého zápasu.

• střelci Stará Ves: Vojta Telecký 5, Adam Hyneček 3, Vojta Hýl 2.
  • střelci Nezvěstice: Martin Havlíček 8, Ondřej Sedláček 6.

9:47 - Skončil zápas Opatovice - Brno 7:14 (7:7), rozhodčí Jan Malý.
Po vyrovnané první půli, vyhořeli opatovičtí střelci v té druhé a Brno vyhrálo pohodlným rozdílem sedmi branek.

• střelci Opatovice: Sebastian Pechánek 4, Vojta Bouz 2, Pavel Doskočil 1.
  • střelci Brno: Marek Halouzka 6, Philippe Schuttrumpf 6, Jaroslav Pšurný 2.

10:50 - Skončil zápas Svinov : Dobruška 24:8 (13:4), rozhodčí Petr Jančík.
Jasné a zasloužené vítězství družstva Svinova.

• střelci Svinov: Tomáš Benda 9, Vít Valchař 4, Samuel Pravda 3, Martin Olšovský 2, Filp Schmidt 2, Dominik Stratil 2, Robin Maštalíř 2.
  • střelci Dobruška: Matěj Pultar 6, Patrik Oubrecht 2.

11:45 - Skončil zápas Litvínov : Stará Ves 13:12 (6:7), rozhodčí Martin Leugner.
Vyrovnané utkání rozhodl brankou z trestného hodu z devíti metrů, po řádné hrací době, Litvínovský Marek Lukáš.

• střelci Litvínov: Josef Šimůnek 7, Marek Lukáš 5, Ondřej Heidenreich 1.
  • střelci Stará Ves: Vojtěch Telecký 6, Vojtěch Hýl 4, Adam Hyneček 2.

12:46 - Skončil zápas Opatovice : Svinov 11:21 (7:13), rozhodčí Jan Malý.
Jednoznačné vítěztví Svinova.

• střelci Opatovice: Vojta Bouz 5, Sebastian Pechánek 4, Pavel Doskočil 2.
  • střelci Svinov: Tomáš Benda 10, Vít Valchař 9, Filip Schmidt 1, Samuel Pravda 1.

14:45 - Skončil zápas Brno : Nezvěstice 11:17 (4:10), rozhodčí Martin Leugner.
I přes zlepšený výkon Brna ve druhé půli si Nezvěstice udrželi pohodlný náskok ve skóre a berou zaslouženě dva body.

• střelci Brno: Philippe Schuttrumpf 7, Jan Hudeček 2, Marek Halouzka 2.
  • střelci Nezvěstice: Ondřej Sedláček 8, Martin Havlíček 5, Marek černý 2, Jan Čechura 1, Lukáš Rajchl 1.

15:48 - Skončil zápas Dobruška : Litvínov  11:21 (9:8), rozhodčí Petr Jančík.
Po vyrovnané první půli se v drumém poločase přestalo dařit Dobrušce v útoku a nestačila Litvínovu ani po fyzické stránce. Litvínov už jen navyšoval rozdíl ve skóre.

• střelci Dobruška: Matěj Pultar 10, Patrik Oubrecht 1.
  • střelci Litvínov: Marek Lukáš 11, Michal Najman 5, Josef Šimůnek 3, Ondřej Heidenreich 2.

16:43 - Skončil zápas Stará Ves : Opatovice 14:9 (6:6), rozhodčí Jan Malý.
Po skvělém úvodu, kdy ve 12 minutě vedli opatovičtí 5:2, dovolili soupeři srovat v poločase na 6:6, ve druhé půli již Stará Ves přehrála Opatovice v útoku i obraně.

• střelci Stará Ves: Vojtěch Hýl 7, Vojtěch Telecký 4, Adam Hyneček 2, Vilém Hýl 1.
  • střelci Opatovice: Sabastian Pechánek 5, Pavel Doskočil 3, Vojta Bouz 1.

17:43 - Skončil poslední zápas dnešního dne Nezvěstice : Svinov 17:12 (10:8), rozhodčí Petr Jančík.
Vyrovnaný úvod zápasu dvou nejlepších týmů turnaje se  lámal na konci první půle a především ve druhém poločase, kdy Nezvěstice získali jednoznačnou střeleckou převahu. Vynikající výkon podal brankář Nezvěstic Ladislav Rychal a kanonýr týmu Martin Havlíček.

• střelci Nezvěstice: Martin Havlíček 9, Ondřej Sedláček 7, Marek Černý 1.
  • střelci Svinov: Vít Valchař 5, Tomáš Benda 4, Samuel Pravda 3.

Sobota 18. 6. 2016

7:40 - Sobota nás přivítala mnohem lépe než pátek. Nebe bez mráčku a příjemných 18°C

8:52 - Skončil úvodní zápas dnešního dne, Brno : Dobruška 17:12 (8:7), rozhodčí Petr Jančík.
Utkání ve kterém se Dobruška několikrát přiblížila ve skóre na jedinou branku rozhodla lepší produktivita brněnských útočníků ve druhém poločase.

• střelci Brno:Marek Halouzka 6, Jaroslav Pšurný 6, Philippe Schuttrumpf 5.
  • střelci Dobruška: Matěj Pultar 9, Patrik Oubrecht 2, Nicolas Mareš 1.

9:52 - Skončil zápas Nezvěstice : Litvínov 23:14 (14:7), rozhodčí Jan Malý.
Nezvěstice potvrdili roli favorita a bez problémů zvítězili.

• střelci Nezvěstice: Ondřej Sedláček 9, Martin Havlíček 6, Jan Nosek 4, Tomáš Kojan 1, Jan Čechura 1, Marek Černý 1, Lukáš Rajchl 1.
  • střelci Litvínov: Ondřej Heidenreich 7, Michal Najman 6, Josef Šimůnek 1.

10:48 - Skončil zápas Dobruška : Opatovice 14:17 (9:10), rozhodčí Petr Jančík.
Ve vyrovnaném utkání si Opatovičtí udržovali neustálé 1-2 brankové vedení a po zásluze zvítězili.

• střelci Dobruška: Matěj Pultar 7, Patrik Oubrecht 6, Nicolas Mareš 1.
  • střelci Opatovice:Vojta Bouz 10, Sabastian Pechánek 5, Pavel Doskočil 2.

11:47 - Skončil zápas Svinov : Stará Ves 19:13 (12:6), rozhodčí Martin Leugner.
Jasné a zasloužené vítězství Svinova, který byl lepší než soupeř ve všech řadách.

• střelci Svinov: Vít Valchař 11, Tomáš Benda 5, Samuel Pravda 2, Robin Maštalíř 1.
  • střelci Stará Ves: Vojtěch Hýl 6, Vojtěch Telecký 4, Vilém Hýl 2, Adam Hyneček 1.

13:51 - Skončil zápas Litvínov : Brno 11:10 (4:5), rozhodčí Jan Malý.
Ve vyrovnaném utkání se nakonec střelecké štěstí přiklonilo k Litvínovu střelou z trestu po řádné hrací době.

• střelci Litvínov: Marek Lukáš 8, Josef Šimůnek 3.
  • střelci Brno: Marek Halouzka 4,  Jaroslav Pšurný 4, Philippe Schuttrumpf 2.

14:43 - Skončil zápas Nezvěstice : Opatovice 19:13 (10:8), Martin Leugner.
Ani nadšený výkon opatovických nestačil na mnohem kvalitnější tým Nezvěstic.

• střelci Nezvěstice: Jan Nosek 4, Jan Čechura 4, Martin Krásný 4, Lukáš Rajchl 3, Jan Šmrha 2, Jiří Láska 1, Marek Černý 1.
  • střelci Opatovice: Sabastian Pechánek 5, Vojta Bouz 4, Tomáš Nepasický 2, Pavel Doskočil 1, Tomáš Kodym 1.

15:48 - Skončil zápas Stará Ves : Dobruška 21:7 (8:3), Jan Malý.
Jednoznačné vítězství Staré Vsi, které korunoval dalekonosnou střelou v poslední minutě utkání gólman Staré Vsi Tomáš Měřva.

• střelci Stará Ves: Vojta Telecký 13, Vojta Hýl 5, Adam Hyneček 1, Vilém Hýl 1, Tomáš Měřva 1.
  • střelci Dobruška: Matěj Pultar 6, Nicolas Mareš 1.

15:50 - Počasí turnaji přeje, sluníčko pálí a teplota stoupá :)

16:48 - Skončil zápas Svinov : Brno 17:14 (9:5), rozhodčí Petr Jančík.
Tvrdou a přesnou střelbou si Svinov vybojoval vítězství nad vzdorujícím Brnem.

• střelci Svinov: Vít Valchař 11, Tomáš Benda 5, Robin Maštalíř 1.
  • střelci Brno: Jaroslav Pšurný 6, Marek Halouzka 5, Philippe Schuttrumpf 2, Jan Hudeček 1.

17:49 - Skončil poslední zápas dnešního dne Opatovice : Litvínov 16:15 (8:9), rozhodčí Martin Leugner.
Po neuvěřitelné bitvě do poslední vteřiny, udolali opatovičtí Litvínov rozdílem jediné branky.

• střelci Opatovice: Sabastian Pechánek 9, Vojta Bouz 6, Pavel Doskočil 1.
  • střelci Litvínov: Lukáš Marek 8, Josef Šimůnek 4, Ondřej Heidenreich 3

Neděle 19. 6. 2016

7:31 - Neděle slibuje 24°C, příjemné polojasno a snad i bez deště. Pro NH ideální počasí :)

8:50 - Skončil zápas Dobruška : Nezvěstice 10:19 (6:8), rozhodčí Petr Jančík.
Klidné úvodní utkání dnešního dne, pohodlně vyhráli Nezvěstice.

• střelci Dobruška: Matěj Pultar 8, Nicolas Mareš 2.
  • střelci Nezvěstice: Jan Nosek 5, Ondřej Sedláček 5, Martin Havlíček 4, Jan Šmrha 3, Jan Čechura 1, Lukáš Rajchl 1.

9:50 - Skončil zápas Brno : Stará Ves 10:11 (5:4), rozhodčí Martin Leugner.
Mimořádně vyrovnané utkání s dramatickou koncovkou na závěr, Stará Ves rozhodla 10 sekund před koncem.

• střelci Brno: Marek Halouzka 5,  Jaroslav Pšurný 4, Philippe Schuttrumpf 1.
  • střelci Stará Ves: Vojta Telecký 2, Vojta Hýl 6, Adam Hyneček 3.

10:49 - Skončil poslední zápas turnaje Litvínov : Svinov 10:15 (3:8), rozhodčí Jan Malý.
Po opatrném začátku první půle Svinov získal střeleckou převahu. Ve druhém poločase si Svinov náskok udržel.

• střelci Litvínov:  Michal Najman 4, Josef Šimůnek 3, Ondřej Heidenreich 3.
  • střelci Svinov: Vít Valchař 8, Tomáš Benda 6, Samuel Pravda 1.

11:00 - Slavnostní závěrečný ceremoniál.