ZIMNÍ HALOVÝ POHÁR ČR  - DOROSTENCI
finálový turnaj v Řevnicích - 27.3.2011

Účastníci:

TJ Přeštice

TJ Sokol Rokytnice

TJ Sokol Ostopovice

Sokol Bakov nad Jizerou

TJ Šroubárna Žatec

TJ Sokol Opatovice nad Labem

NH Řevnice

Výsledky Opatovic:

Opatovice – Rokytnice  8:9 /4:4/

Roman Staněk 5x, Patrik Kučera 2x, Petr Štefka 1x


Opatovice – Ostopovice   4:9 /2:4/

Roman Staněk 3x, Petr Štefka 1x


Opatovice – Žatec   8:7 /3:2/

Roman Staněk 7x, Patrik Kučera 1x


Opatovice – Řevnice   9:6 /6:2/

Roman Staněk 8x, Patrik Kučera 1x


Opatovice – Přeštice   7:7 /4:3/

Roman Staněk 4x, Patrik Kučera 2x, Petr Štefka 1x


Opatovice – Bakov   8:7 /5:5/

Roman Staněk 7x, Patrik Kučera 1x

 

Tabulka turnaje:

1.    Přeštice           56:37    11

2.    Rokytnice        47:40    10

3.    Ostopovice      52:41      8

4.    Opatovice      44:45     7

5.    Bakov             50:52       3

6.    Žatec             44:51       3

7.    Řevnice          36:58       0

 

Sestava Opatovic:

Brankáři – Jiří Hrubý, Martin Bauer

Obránci  - Víťa Hájek, Martin Straník, Václav Kmoníček, Stanislav Jelínek, Tomáš Fiala

Útočníci – Roman Staněk, Patrik Kučera, Petr Štefka, Petr Hruška, Michal Poledno


Trenéři – Libor Bittner a Jindřich Hruška

 

Mezi nejlepšími hráči turnaje byl vyhodnocen na 1. místě mezi střelci

Opatovický Roman Staněk s 34 brankami !

ZIMNÍ HALOVÝ POHÁR ČR  - STARŠÍ ŽÁKYNĚ

finálový turnaj v Nezvěsticích - 12.3.2011

 

Účastníci:

Sokol Tymákov

TJ Příchovice

KNH Litvínov

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí

Sokol Vracov

Sokol Bakov nad Jizerou

TJ Sokol Opatovice nad Labem

 

Výsledky Opatovic:

Opatovice – Stará Ves   11:8 /7:4/

Pavla Janková 5x, Barča Bittnerová 5x, Petra Janková 1x

 

Opatovice – Vracov   11:5 /5:2/

Petra Janková 9x, Barča Bittnerová 1x, Gábina Voltrová 1x

 

Opatovice – Litvínov   8:6 /3:2/

Petra Janková 4x, Barča Bittnerová 4x

 

Opatovice – Tymákov   6:10 /5:6/

Barča Bittnerová 3x, Petra Janková 2x, Pavla Janková 1x

 

Opatovice – Příchovice   6:11 /3:8/

Pavla Janková 3x, Petra Janková 2x, Barča Bittnerová 1x

 

Opatovice – Bakov   8:6 /6:1/

Pavla Janková 4x, Barča Bittnerová 4x

 

Tabulka turnaje:

  1. Tymákov           12
  2. Příchovice           8
  3. Opatovice           8
  4. Litvínov              6
  5. Stará Ves           5
  6. Vracov               3
  7. Bakov                0

 

Sestava Opatovic:

Brankáři – Karolína Hanovcová a Aneta Ansorgová

Obránci  - Lucie Knížková, Erika Ďurinová, Tereza Petříčková, Zuzka Voltrová,

Blanka Hájková a Klára Klaudová

Útočníci – Petra Janková, Pavla Janková, Barča Bittnerová a Gábina Voltrová

 

Trenéři – Jana Lupoměská a Věra Benková

Mezi nejlepšími hráčkami turnaje byla vyhodnocena na 1. místě mezi brankáři
Opatovická Karolína Hanovcová !


ZIMNÍ HALOVÝ POHÁR ČR  - MLADŠÍ ŽÁCI
finálový turnaj v Žatci - 12.3.2011

Účastníci:

SK Studénka

Draken Brno

TJ Plzeň Újezd

TJ Sokol Ostopovice

TJ Šroubárna Žatec

TJ Sokol Opatovice nad Labem


Výsledky Opatovic:

Opatovice – Studénka   14:14 /6:6/

Filip Pechánek 14x


Opatovice – Brno   10:11 /5:7/

Filip Pechánek 10x


Opatovice – Plzeň   4:15 /3:7/

Filip Pechánek 4x


Opatovice – Ostopovice   6:12 /5:8/

Filip Pechánek 6x


Opatovice – Žatec   11:8 /5:6/

Filip Pechánek 11x


Tabulka turnaje:

1.    Plzeň – Újezd    1O

2.    Ostopovice         8

3.    Draken Brno       5

4.    Opatovice        3

5.    Žatec               2

6.    Studénka         2


Sestava Opatovic:

Brankář – Jiří Valenta

Obránci – Miloš Valenta, Filip Buřval, Sebastian Pechánek, Vlasta Bureš

Útočníci – Filip Pechánek, Michal Hovorka, Enryque Lysoněk, Pavel Doskočil


Trenéři – Jaroslav Buřval a Ladislav Pechánek

Vedoucí – Jindřich Hruška

 

Turnaje Zimního halového poháru mládeže Východočeské oblasti 2010/2011

Dorostenci

Turnaj dorostenců 13.2. 2011 - Červený Kostelec

Tabulka

Družstvo Skore Body Pořadí
Krčín 51 : 42
4 1.
Opatovice B 40 : 33
4 2.
Dobruška 45 : 47
4 3.
Č. Kostelec 23 : 44 0 4.

Turnaj dorostenců 15.1.2011 - Lázně Bělohrad

Výsledky

Opatovice A - Krčín 7 : 9
Opatovice B - Č. Kostelec 11 : 6
Opatovice A - Opatovice B 6 : 11
L.Bělohrad - Opatovice A 3 : 12
Pod. Újezd - Opatovice B 3 : 16
Č. Kostelec - Opatovice A 3 : 10
Opatovice B - L.Bělohrad 18 : 0
Pod. Újezd - Opatovice A 4 : 8
Opatovice B - Krčín 9 : 3

 

Tabulka

Družstvo Skore Body Pořadí
Opatovice B 65 : 18 10 1.
Krčín 41 : 30 8 2.
Opatovice A 43 : 30 6 3.
Č. Kostelec 38 : 44 4 4.
Pod. Újezd 29 : 53 2 5.
L.Bělohrad 18 : 59 0 6.

 

Střelci Opatovice A : Patrik Kučera 21, Michal Poledno 13, Petr Hruška 9

Střelci Opatovice B : Roman Staněk 38, Petr Štefka 16, Patrik Kučera 11

Konečná tabulka

1. TJ S. Opatovice n/L B	125 : 51	22 bodů
2. Sokol Krčín 112 : 72 20 bodů
3. TJ Červený Kostelec 90 : 90 12 bodů
4. Sokol Dobruška 60 : 77 10 bodů
5. TJ S. Opatovice n/L A 48 : 50 8 bodů
6. Sokol Podhorní Újezd 34 : 73 4 body
7. TJ Lázně Bělohrad 23 : 79 2 body

Starší žáci

Turnaj starších žáků 6.2.2011 - Česká Skalice

Výsledky

Bělohrad - Opatovice 18 : 6
Červený Kostelec - Opatovice 11 : 22
Opatovice - Krčín 10 : 12

Tabulka

Družstvo Skore Body Pořadí
Krčín 54:31 6 1
Lázně Bělohrad 56:31 4 2
Opatovice 38:41 2 3
Červený Kostelec 28:73 0 4

Turnaj starších žáků 11.12.2010 - Lázně Bělohrad

Opatovice - Červený Kostelec   22:3 (10:2)
Michal Kňourek  4x, Filip Pechánek 3x, Lukáš Samek 4x, Jakub Bureš 10x, Enrygue Lysoněk 1x

Opatovice -Krčín         8:10 (6:7)
Filip Pechánek 5x, Lukáš Samek 2x, Jakub Bureš 1x

Opatovice - Lázně Bělohrad     12:16 (7:9)
Filip Pechánek 1x, Lukáš Samek 3x, Jakub Bureš 5x, Bára Bittnerová 1x

Sestava:  Karolina Hanovcová, Bára Bittnerová, Hovorka Jan, Kabašta Jakub, Buřval Filip,Pechánek Filip, Bureš Jakub, Samek Lukáš, Kňourek Michal, Lysoněk Enrygue.

Konečná celková tabulka:

1. Sokol Krčín			        108 :  62	16 bodů
2. TJ Lázně Bělohrad 117 : 64 12 bodů
3. TJ S. Opatovice n/L 90 : 70 8 body
4. TJ Červený Kostelec 56 : 135 4 body
5. Sokol Dobruška 0 : 40 0 bodů

Mladší žáci

Turnaj mladších žáků  13.2.2011 -  Červený Kostelec

Tabulka

1. TJ S. Opatovice n/L		35 : 25		6 bodů
2. Sokol Dobruška 26 : 26 4 body
3. TJ Červený Kostelec 34 : 29 2 body
4. Sokol Krčín 24 : 39 0 bodů

Turnaj mladších žáků 22.1.2011 - Česká Skalice

Výsledky

Dobruška - Krčín 18 : 7
Opatovice - Dobruška 9 : 8
Krčín - Opatovice 6 : 14
Krčín - Dobruška 7 : 13
Dobruška - Opatovice 8 : 9
Opatovice - Krčín 17 : 5

Tabulka

Družstvo Skóre Body Pořadí
Opatovice 49 : 26 8 1
Dobruška 47 : 32 4 2
Krčín 24 : 62 0 3

Turnaj mladších žáků 12.12.2010 -  Červený Kostelec

Opatovice - Dobruška      12:5 (4:1)
Filip Pechánek  10x, Kňourek Michal 2x

Opatovice - Krčín          8:9 (4:4)
Filip Pechánek 8x

Opatovice - Červený Kostelec     7:10 (5:5)
Filip Pechánek 7x

Sestava: Valenta Jiří, Valenta Miloš, Buřval Filip, Bureš Vlastimil, Lysoněk Enrigue, Grešša Lukáš, Doskočil Pavel, Kňourek Michal, Pechánek Sebastian, Pechánek Filip, Žádník Patrik, Kodym Tomáš, Vaněk Dan.

Pořadí Družstvo Skore Body
1 Červený Kostelec 28:20 6
2 Krčín 28:22 4
3 Opatovice 27:24 2
4 Dobruška 15:32 0

 

Konečná celková tabulka:

1. TJ S. Opatovice n/L		121 : 75	20 bodů
2. Sokol Dobruška 98 : 90 12 bodů
3. TJ Červený Kostelec 62 : 79 8 bodů
4. Sokol Krčín 86 : 123 8 bodů

Starší žákyně

Výsledky 1. kolo 9.1.2011 Červený Kostelec

1. TJ S. Opatovice n/L	79 : 16		 8 bodů
2. Sokol Krčín A 61 : 15 6 bodů
3. Sokol Krčín B 23 : 44 4 body
4. TJ Červený Kostelec 13 : 59 2 body
5. Sokol Dobruška 21 : 63 0 bodů

Výsledky 2. kolo  26.2.2011 Česká Skalice

1. TJ S. Opatovice n/L		84 : 10		 8 bodů
2. Sokol Krčín A 50 : 32 6 bodů
3. Sokol Krčín B 36 : 52 4 body
4. TJ Červený Kostelec 24 : 61 2 body
5. Sokol Dobruška 22 : 61 0 bodů

Konečná tabulka

1. TJ S. Opatovice n/L		163 :  26	16 bodů
2. Sokol Krčín A 111 : 47 12 bodů
3. Sokol Krčín B 59 : 96 8 bodů
4. TJ Červený Kostelec 37 : 120 4 body
5. Sokol Dobruška 43 : 124 0 bodů

Mladší žákyně

Turnaj mladších žaček 12.12.2010 -  Červený Kostelec

Opatovice - Dobruška    8:10 (6:7)
A.Šandová 4x, N.Prudičová 4x

Opatovice - Krčín"A"    1:4 (1:2)
N.Prudičová 1x

Opatovice - Krčín"B"    12:0 (5:0)
A.Šandová 6x, M.Kubelková 5x, N.Prudičová 1x

Sestava:
brankář: Aneta Ansorgová
obránci: Simona Dalecká, Klára Havlásková, Martina Polednová, Nikola Mouleová
útočníci: Adéla Šandová, Natálka Prudičová, Míša Kubelková, Kateřina Navrátilová, Míša Špatenková

Pořadí Družstvo Skore Body
1 Krčín A
21:10 6
2 Dobruška 32:18 4
3 Opatovice 21:15 2
4 Krčín B
2:332 0