Superpohár staršího žactva a dorostu 2010 ! Ve Stupně, Oseku u Rokycan a Ejpovicích se uskuteční turnaje staršího žactva / 22.-23.6 / a dorostu / 24.-25.6. / mezi jednotlivých výběry republikových oblastí o Superpohár pro rok 2010. Náš oddíl má v oblastních nominacích své výrazné zastoupení. Věříme že Východočeský výběr bude bojovat o medailová umístění ! Přejeme všem zúčastněným hodně úspěchů.

      
NOMINACE  NA SUPERPOHÁR DOROSTENCŮ  - VČ. OBLAST               

 Brankaři:      Hrubý Jiří                           TJ Sokol Opatovice                  
                   Kopecký Matěj                   Sokol Dobruška   
      
Obránci:        Hruška Jakub                      TJ Sokol Opatovice   
                   Hájek Vítězslav                    TJ Sokol Opatovice   
                   Stráník Martin                      TJ Sokol Opatovice

                   Ledvinka Lukáš                   Sokol Dobruška   
                    Rydlo Stanislav                    Sokol Krčín   
      
Útočníci:        Staněk Roman                     TJ Sokol Opatovice   
                    Bittner Václav                      TJ Sokol Opatovice 
                    Štefka Petr                         TJ Sokol Opatovice 
                    Morávek Josef                      Sokol Dobruška   
                    Verner Jan                           Sokol Dobruška   
      
Trenér:          Libor Bittner                         TJ Sokol Opatovice 
Vedoucí:        Tomáš Josef                          Sokol Dobruška

   
Nominace na Superpohár starších žákyň - Východočeská oblast

Brankářky:       Macková Veronika                   Sokol Krčín
                     Hanovcová Karolína                 TJ Sokol Opatovice
Obránkyně:     Peřinová Dagmar                     Sokol Dobruška
                     Popelková Iveta                      Sokol Krčín
                     Knížková Lucie                        TJ Sokol Opatovice
                     Petříčková Tereza                   TJ Sokol Opatovice
Útočnice:        Koudelková Petra                    Sokol Krčín
                     Králičková Lenka                      Sokol Dobruška
                     Němcová Kateřina                    Sokol Dobruška
                     Janková Petra                         TJ Sokol Opatovice
                     Janková Pavla                          TJ Sokol Opatovice
                     Kvapilová Nikola                        HK Hlinsko

Trenér         : Kotlář Pavel                              Sokol Krčín
Vedoucí      : Lupoměská Jana                        TJ Sokol Opatovice


Nominace na Superpohár starších žáků - Východočeská oblast

Brankaři:        Petr Dařílek                            TJ Lázně Bělohrad  
                    Vít  Mikulík                             Sokol Dobruška   
Obránci:         Martin Mílek                           TJ Lázně Bělohrad   
                    Jan Schovánek                       TJ Lázně Bělohrad
                   Michal Drašar                           TJ Lázně Bělohrad  
                   Václav Kmoníček                      TJ Sokol Opatovice  
                   Milan Bittner                            Sokol Krčín   
Útočníci:       Ondřej Bajer                           TJ Lázně Bělohrad  
                   Jan Pavlásek                           TJ Lázně Bělohrad  
                   Filip Nekovařík                         TJ Lázně Bělohrad  
                   Martin Železný                        Sokol Podhorní Újezd  
                   Michal Čtvrtečka                     Sokol Krčín   
                   Marek Miko                            TJ Červený Kostelec  


Trenér:        Jan Pavlásek                           TJ Lázně Bělohrad   
Vedoucí:      Petr Bajer                              TJ Lázně Bělohrad