Program mistrovství ČR 2011 starších žákyň

Zápas č. Domácí Hosté začátek výsledek
10.6.
1 TJ Sokol Svinov TJ Sokol Opatovice n.L 08:30 12:16
2 Sokol Bakov nad Jizerou TJ Příchovice 09:40 12:28
3 KNH Litvínov TJ Sokol Olbramovice 10:50 18:15
4 TJ Sokol Opatovice n.L TJ Příchovice 14:30 16:15
5 KNH Litvínov TJ Sokol Svinov 15:40 26:28
6 TJ Sokol Olbramovice Sokol Bakov nad Jizerou 16:50 9:10
11.6.
7 TJ Sokol Opatovice n.L KNH Litvínov 08:30 22:12
8 TJ Příchovice TJ Sokol Olbramovice 09:40 26:5
9 TJ Sokol Svinov Sokol Bakov nad Jizerou 10:50 14:8
10 TJ Sokol Olbramovice TJ Sokol Opatovice n.L. 14:00 10:15
11 KNH Litvínov Sokol Bakov nad Jizerou 15:10 27:13
12 TJ Příchovice TJ Sokol Svinov 16:20 26:15
12.6.
13 Sokol Bakov nad Jizerou TJ Sokol Opatovice n.L. 08:00 7:21
14 TJ Sokol Svinov TJ Sokol Olbramovice 09:10 15:9
15 TJ Příchovice KNH Litvínov 10:20 24:13

 

 

Pořadí družstev

Pořadí Družstvo Skore Body
1 TJ Sokol Opatovice nad Labem 90:56 10
2 TJ Příchovice 118:61 8
3 TJ Sokol Svinov 84:85 6
4 KNH Litvínov 96:101 4
5 Sokol Bakov nad Jizerou 50:99 2
6 TJ Sokol Olbramovice 48:84 0

 

 

Nejlepší brankářka

Pořadí jméno hráčky název oddílu č.hráčky Bodů
1 Hanovcová Karolína TJ Sokol Opatovice n.L. 1 15
2 Kojdecká Kateřina TJ Sokol Svinov 16 7
3 Provázková Aneta TJ Sokol Olbramovice 1 5

 

 

Nejlepší hráčka v obraně

Pořadí jméno hráčky název oddílu č.hráčky Bodů celkem
1 Hošťálková Klára TJ Příchovice 3 11
2 Monika Kunová Sokol Bakov n.J. 9 6
3-4 Voltrová Zuzana TJ Sokol Opatovice n.L. 13 5
3-4 Knížková Lucie TJ Sokol Opatovice n.L. 4 5

 

 

Nejlepší útočnice

Pořadí jméno hráčky název oddílu č.hráčky Bodů celkem
1 Jeřábková Markéta TJ Příchovice 8 7
2-3 Janková Petra TJ Sokol Opatovice n.L. 9 5
2-3 Karolína Gajarská KNH Litvínov 10 5

 

 

Střelci branek

Pořadí jméno hráčky název oddílu č.hráčky Branek
1 Levorová Eva TJ Příchovice 11 51
2-3 Jeřábková Markéta TJ Příchovice 8 42
2-3 Bilohuščinová Zdeňka KNH Litvínov 15 42
4 Janková Petra TJ Sokol Opatovice n.L. 9 41