Mistrovství České republiky
dorostenci

17. – 19. 6. 2011   Ostopovice /Brno/

Účastníci turnaje:

TJ Přeštice

TJ Šroubárna Žatec

Sokol Bakov nad Jizerou

TJ Sokol Opatovice nad Labem

TJ Sokol Rokytnice u Přerova

TJ Sokol Ostopovice

 

Výsledky Opatovic:

Opatovice – Rokytnice    17:17 (5:6)

Roman Staněk 13x, Patrik Kučera 4x

Opatovice – Přeštice        19:18 (6:9)

Roman Staněk 13x, Patrik Kučera 4x, Petr Štefka 2x

Opatovice – Žatec        20:19 (10:8)

Roman Staněk 13x, Petr Štefka 4x, Patrik Kučera 3x

Opatovice – Ostopovice    19:18 (10:10)

Roman Staněk 14x, Patrik Kučera 4x, Petr Štefka 1x

Opatovice – Bakov        44:13 (23:8)

Roman Staněk 36x, Patrik Kučera 4x, Petr Štefka 4x

Tabulka

Pořadí Tým Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1 TJ Sokol Opatovice nad Labem 5 4 1 0 119 : 85 9
2 TJ Sokol Rokytnice 5 4 1 0 110 : 81 9
3 TJ Přeštice 5 3 0 2 97 : 92 6
4 TJ Šroubárna Žatec 5 2 0 3 103 : 115 4
5 TJ Sokol Ostopovice 5 1 0 4 102 : 101 2
6 Sokol Bakov nad Jizerou 5 0 0 5 84 : 141 0

 

Mezi nejlepšími hráči turnaje byli z Opatovického družstva vyhodnoceni:
brankáři – na 3. místě Jiří Hrubý
obránci – na 3. místě Vítězslav Hájek
útočníci – na 2. místě Roman Staněk
střelci – na 1. místě Roman Staněk /89 branek/    

Sestava TJ Sokol Opatovice nad Labem
brankář – Jiří Hrubý a Martin Bauer
obránci – Vítězslav Hájek, Martin Straník, Václav Kmoníček, Standa Jelínek, Tomáš Fiala
útočníci – Roman Staněk, Patrik Kučera, Petr Štefka, Michal Poledno, Petr Hruška
trenér – Libor Bittner    ,  vedoucí družstva – Štěpánka Bittnerová

Výsledky ke stažení

Foto ke stažení

Další fotografie

 

Mistrovství České republiky

mladší žáci

17. – 19. 6. 2011   Studénka


Účastníci turnaje:
SK Studénka
TJ Sokol Ostopovice
TJ Šroubárna Žatec
TJ Sokol Opatovice nad Labem
TJ Avia Čakovice
TJ Plzeň - Újezd

Výsledky Opatovic:

Opatovice – Studénka    6:15 (1:10)
Filip Pechánek 6x
Opatovice – Plzeň Újezd    10:13 (5:6)
Filip Pechánek 8x, Michal Hovorka 1x, Enrique Lysoněk 1x
Opatovice – Žatec        13:14 (6:10)
Filip Pechánek 11x, Enrique Lysoněk 1x, Michal Hovorka 1x
Opatovice – Ostopovice    11:15 (8:7)
Filip Pechánek 9x, Enrique Lysoněk 1x, Michal Hovorka 1x
Opatovice – Čakovice    25:8 (11:4)
Filip Pechánek 19x, Michal Hovorka 5x, Enrique Lysoněk 1x

Tabulka

 

Pořadí Družstvo Zápasy Výhry Remízy Prohry Skore Body
1. SK Studénka 6 5 0 0 114 : 72 10
2. TJ Sokol Ostopovice 6 4 0 1 101 : 70 8
3. TJ Šroubárna Žatec 6 2 1 2 86 : 81 5
4. TJ Plzeň - Újezd 6 2 1 2 61 : 67 5
5. TJ Sokol Opatovice n.L
6 1 0 4 65 : 65 2
6. TJ Avia Čakovice 6 0 0 5 46 : 118 0

 

Mezi nejlepšími hráči turnaje byli z Opatovického družstva vyhodnoceni:
obránci – na 1. místě Miloš Valenta
střelci – na 1. místě Filip Pechánek /53 branek/   

Sestava TJ Sokol Opatovice nad Labem
brankář – Jiří Valenta
obránci – Miloš Valenta, Vojtěch Hrubý, Sebastian Pechánek, Vlastimil Bureš
útočníci – Filip Pechánek, Michal Hovorka, Enrique Lysoněk, Pavel Doskočil
trenéři – Jindřich Hruška a Jaroslav Buřval, vedoucí družstva – Vladimír Pechánek

Výsledky ke stažení

Foto ke stažení

 

Pohár České republiky

mladší žákyně

17. – 19. 6. 2011   Plzeň - Újezd


Účastníci turnaje:
TJ Přeštice
TJ Chropyně
TJ Plzeň – Újezd
TJ Sokol Opatovice nad Labem
TJ Spartak Modřany
TJ Miroslav
KNH Litvínov

Výsledky Opatovic:

Opatovice – Chropyně    9:9 (4:5)    
Natálka Prudičová 6x, Adélka Šandová 2x, Míša Kubelková 1x
Opatovice – Plzeň Újezd    9:11 (4:6)
Natálka Prudičová 9x
Opatovice – Přeštice        9:9 (4:4)
Natálka Prudičová 6x, Adélka Šandová 2x, Míša Kubelková 1x
Opatovice – Litvínov        9:8 (4:2)
Natálka Prudičová 8x, Adélka Šandová 1x
Opatovice – Modřany    19:3 (12:0)
Natálka Prudičová 9x, Míša Kubelková 6x, Adélka Šandová 4x
Opatovice – Miroslav        15:4 (4:1)
Natálka Prudičová 14x, Adélka Šandová 1x

Tabulka

 

Pořadí Družstvo zápasy výhry remízy prohry
skore
body
1. TJ Chropyně 6 5 1 0 59 : 39 11
2. TJ Plzeň – Újezd 6 5 1 0 44 : 33 10
3. TJ Sokol Opatovice n.L.
6 3 2 1 69 : 44 8
4. KNH Litvínov 6 3 0 3 57 : 39 6
5. TJ Přeštice 6 2 2 2 33 : 43 4
6. TJ Miroslav 6 1 1 4 32 : 50 3
6. TJ Spartak Modřany 6 0 0 5 24 : 70 0

 

Mezi nejlepšími hráči turnaje byli z Opatovického družstva vyhodnoceni:
obránci – na 3. místě Míša Špaténková
střelci – na 1. místě Natálka Prudičová /52 branek/   

Sestava TJ Sokol Opatovice nad Labem
brankář – Aneta Ansorgová
obránci – Klárka Havlásková, Simona Dalecká, Míša Špaténková, Barča Bělohubá, Nikola Mouelová
útočníci – Natálka Prudičová, Adéla Šandová, Míša Kubelková, Martina Polednová
trenéři – Jana Lupoměská a Věra Benková

Výsledky ke stažení

Foto ke stažení