Čechy - Morava 2019

 

Plakát akce ke stažení ZDE

Mezizemská utkání Čechy-Morava se v roce 2019 uskuteční v neděli 5. května na hřišti oddílu národní házené SK Studénka v severomoravské Studénce. V rámci hlavního programu mezizemských utkání budou rovněž vyhlášeny výsledky ankety ligových trenérů o nejlepší národní házenkářku a házenkáře za rok 2018 a také výsledky ankety o nejlepší hráčku a hráče 2. lig za soutěžní ročník 2017/18.

Bohatý bude rovněž doprovodný program, který nabídne hned několik zajímavých akcí. Přípravná utkání reprezentačních výběrů budou odehrána v sobotu 4. května odpoledne, opět na hřišti SK Studénka (výběry Moravy) a také na hřišti SSK Vítkovice v Ostravě-Vítkovicích (výběry Čech).

V rámci doprovodného programu bude v sobotu 4. května v severomoravské a středočeské oblasti odehrán rovněž Superpohár České republiky 2019, neboli turnaje oblastních výběru žactva a dorostu.

Beze sporu zajímavým vyvrcholením doprovodných akcí pak bude Mezizemské přátelské utkání Čechy – Morava v kategorii „Legend“, které se uskuteční v sobotu 4. května od 18:00 hod. ve sportovním areálu SK Studénka.

Hlavní program:

Neděle 5. května 2019

MEZIZEMSKÁ UTKÁNÍ V NÁRODNÍ HÁZENÉ 2019 – Studénka
ČasUtkáníVýsledekPoločasRozhodčí
09:00 Slavnostní zahájení
09:30 mezizemské utkání žen Čechy – Morava 0 : 0 (0 : 0)
Čechy:
Morava:
11:00 mezizemské utkání mužů Čechy – Morava 0 : 0 (0 : 0)
Čechy:
Morava:
Nominace reprezentačních výběrů
ČECHY MORAVA
ženy muži ženy muži
širší konečná širší konečná širší konečná širší konečná

 

.

Doprovodný program:

Sobota 4. května 2019

Přípravná utkání reprezentačních výběrů Moravy
ČasMístoUtkáníVýsledekPoločasRozhodčí
14:30 Studénka utkání žen Novojičínsko – Morava 0 : 0 (0 : 0)
16:00 Studénka utkání mužů SK Studénka – Morava 0 : 0 (0 : 0)
Přípravná utkání reprezentačních výběrů Čech
ČasMístoUtkáníVýsledekPoločasRozhodčí
14:00 Ostrava-Vítkovice utkání žen Ostravsko – Čechy 0 : 0 (0 : 0)
15:30 Ostrava-Vítkovice utkání mužů SSK Vítkovice – Čechy 0 : 0 (0 : 0)
Přátelské mezizemské utkání Čechy – Morava „LEGENDY“
ČasMístoUtkáníVýsledekPoločasRozhodčí
18:00 Studénka utkání legend Čechy – Morava 0 : 0 (0 : 0)
Superpohár České republiky mládeže 2019
KategorieMístoČasPořadatel
mladší žáci Bakov nad Jizerou 9:30 – 18:00 Sokol Bakov n/J.
mladší žačky Praha – Modřany 9:30 – 18:00 TJ Spartak Modřany
starší žáci Osek nad Bečvou 9:30 – 18:00 TJ S. Osek n/B.
starší žačky Pustějov 9:30 – 18:00 TJ Pustějov
dorostenci Ostrava – Svinov 9:30 – 18:00 Sokol Svinov
dorostenky Stará Ves nad Ondřejnicí 9:30 – 18:00 TJ Stará Ves n/Ondř.
více informaci k Superpoháru naleznete ZDE

.

Nejlepší národní házenářka/házenkář za rok 2018:

V rámci programu mezizemských utkání Čechy – Morava 2018 budou rovněž vyhlášeny výsledky ankety ligových trenérů o nejlepší národní házenkářku a házenkáře za rok 2018. Trenérská rada SNH zveřejnila nejlepší desítku žen i mužů v abecedním pořadí.

ŽENY:

První desítka v abecedním pořadí:
DRAŠNAROVÁ (PEŘINOVÁ) Dagmar Sokol Dobruška
HENCLOVÁ Andrea Sokol Dobruška
KUGLEROVÁ Tereza Sokol Tymákov
MACKOVÁ Veronika Sokol Krčín
MERTLOVÁ Karolína Sokol Tymákov
PROTIVOVÁ Jitka Sokol Tymákov
ŠMÍDLOVÁ Pavla Sokol Tymákov
ULMANOVÁ Tereza TJ S. Podlázky – Dalovice
VOŠLAJEROVÁ Petra Sokol Dobruška
ZADRAŽILOVÁ Soňa TJ Přeštice

MUŽI:

První desítka v abecedním pořadí:
BROŽ Jiří TJ DIOSS Nýřany
FIŠER Michal Sokol Krčín
HOŠŤÁLEK Ondřej TJ Přeštice / TJ Příchovice
CHMELÍK Tomáš TJ Přeštice
KUČERA Kryštof TJ S. Podlázky-Dalovice
KYDLÍČEK Pavel TJ Přeštice
PRÁCHENSKÝ Vojtěch TJ S. Opatovice n/L.
SÝKORA Pavel TJ Žatec
ŠELEP Kamil TJ Přeštice
ZIMMERMANN Lukáš Sokol Tymákov