I. liga zachráněna

Blahopřejeme

Po vítězství v 21. kole nad družstvem Čakovic 23 : 19 si naše družstvo mužů definitivně zajistilo účast v I. lize i pro příští ročník soutěže. Tím dosáhlo historického úspěchu, protože  při první naši účasti v I. lize naše družstvo mužů po roce sestoupilo zpět do II. ligy.

 

Až poslední zápasy základní části 1. ligy mužů definitivně rozhodli o sestupujících a pořadí na 1. až 8. místě, které určilo dvojice do 1. kola play-off vyřazovacího systému. Souhra různých okolností určila pro Opatovický TJ Sokol právě TJ Plzeň Újezd, který bude v utkání vysokým favoritem, nicméně pro domácí mladý celek to bude především o získávání dalších zkušeností s nejlepšími hráči národní házené. První utkání sehrají Opatovičtí v domácím prostředí v sobotu 28. května od 16,00. Odveta se uskuteční v Plzni v neděli 29. května v 11,00.